Novinky
Poznej čerstvou kapelu Sinner Self, kteří mají venku nové EP "Primium"
Přejít na obsah

Poznej čerstvou kapelu Sinner Self, kteří mají venku nové EP "Primium"

Sinner Self je mladičká kapela (2019) ze Slovenska, která nedávno vydala destruktivní EP s názvem Primium. Složení, v jakém kluci hrají se moc v tomhle žánru nevidí – 1 kytara, basa, klávesy, bicí a 2 vokalisti. Kombinují metalcore s prvky deathcoru (nebo deathcore s prvky metalcoru?) a zní to celé monstrózně.

Tempo celého EP udá hned první song ‘Last Time‘ kde je na featu Martina Mortimer. Song je plný překvapení, hodně tvrdých částí, ale taktéž krásných melodických pasáží.
Tento song vyloženě srší inspirací od kapely Chelsea Grin, textově bych se nebál přirovnání k The Amity Affliction.
A v podobném duchu se nese i zbytek alba, avšak, na rozdíl od mnoha kapel podobného žánru, se dají songy od sebe lehce rozeznat, a nezní všechny stejně, za což mají kluci ode mě velký palec nahoru.

EP je uzavřeno songem ‘Final Judgement‘ s nádherným, až emotivním klávesovým podkresem, který mě velice překvapil, ale taky potěšil.
Pokud rád objevuješ novou hudbu, tak tomuhle dej určitě šanci!

Tracklist:
Last Time (feat. Martin Mortimer)
Primium
IMY
Collapse
Butcher
Final Judgement

Napsal: Martin Gerža


Články autora COREMUSIC

REPORT: ZNOVUZROZENÍ KLUBU MCFABRIKA – FABRIKA HARDCORE FEST 2021

Po náročné rekonstrukci budějovického hudebního klubu Mc Fabrika je kalendář akcí zaplněný i na polovinu příštího roku. My se vypravili…

Umírající underground v podobě Bring Me The Horizon!

Zhaňte nás, zakopejte a dejte nám na náhrobky tituly jako „pozér“ a „hater“ ale nemohli jsme jinak.Bring Me The Horizon nás notnou dobu…