Novinky
Pražská kapela Proximity prezentuje nový klip Playing God
Přejít na obsah

Pražská kapela Proximity prezentuje nový klip Playing God

Rok a půl po vydání debutového alba Zero Point přicházejí Pražáci Proximity s další dávkou melodického metalu. Singl Playing God z nově připravovaného alba této pražské metal-core formace poukazuje na neustále sílící trend dnešní doby zasahovat do svobody myšlení a rozhodování každého z nás.

Finální mix/mastering skladby probíhal v Plzni ve studiu Jaroslav Holub - Mixing & Mastering Studio. Režie videoklipu se ujal Radim Věžník, který jej mistrně zasadil do interiérů pražského klubu Cross.

Za zmínku jistě stojí i fakt, že oba současní kytaristé kapely působí jako firemní hráči americké firmy Schecter Guitars a jistě se tak můžeme těšit na další setkání s nimi v rámci podobných akcí, jako byl např. loňský ročník festivalu Brutal Assault, kde kapela dostala po čtyřech letech opět možnost vystupovat vedle takových jmen jako In Flames.

Web: http://www.proximity-music.com/
Facebook: http://www.facebook.com/Proximitycore
Youtube: http://www.youtube.com/user/proximitycz
Bandzone: http://bandzone.cz/proximity

 

Články autora Tisková zpráva

Fall From Everest rozstřelí BikeJesus!

Avantgardní čtveřice Fall From Everest se svými pražskými koncerty i letos schválně šetřila, aby ve správnou chvíli zmobilizovala fans na…

ROCK FOR PEOPLE HOPE ODHALUJE KOMPLETNÍ HUDEBNÍ PROGRAM

Rock for People bude! Dvoudenní festival Rock for People Hope proběhne ve dnech 13. - 14. srpna 2021 v areálu královéhradeckého Festivalparku a…