Novinky
Punk Rock Weekly: Saosin, Sum 41, The Blackout,Title Fight
Přejít na obsah

Punk Rock Weekly: Saosin, Sum 41, The Blackout,Title Fight

Další týden za námi a my si v Punk Rock Weekly opět zopakujeme hudební dění v punk rockových či pop rokových vodách. Tentokrát se to bude motat kolem Saosin, Sum 41, The Blackout nebo Title Fight.

 

Anthony Green a Saosin, tyto dvě jména k sobě prostě patří. Kapela opět oznamuje, že se v původním složení vrací na pódia. Zatím se jedná pouze o několik vystoupení, ale berme to jako naději do budoucna. Tak už!

ag a8d30

 

Rok 2012 Blood In My Eyes, následoval alkohol, alkohol a alkohol... Na lídra populární kanadské kapely byl opravdu smutný pohled. Nyní se však Deryckův život vrací do správných kolejí. Sum 41 jsou zavřeni ve studiu a my se tím pádem můžeme těšit na novou desku!

tf b2d05

 

Punk rockeři Title Fight vydají již v únoru placku jménem Hyperview. My už si můžeme vychutnat ochutnávku v podobě písně Chlorine.

 

A zabrousíme do pop punkových vod. Amíci In Her Own Words vypustili videoklip k singlu Strangers. Ten najdeme na chystané zatím nepojmenované placce, které se dočkáme příští rok.

 

Minulý týden jsme se v Punk Rock Weekly loučili s Anberlin, tento týden to budou britští The Blackout, kdo se s námi budou chtít rozloučit. Od roku 2003 jsme si mohli vychutnat několik EPček a hned čtyři dlouhohrající placky. Poslední rozloučení s fanoušky proběhne příští rok v březnu na území Velké Británie.

 

A poslední novinka připadá na Four Letter Lie a jejich nový videoklip k písni The Safest Way. Ti nedávno podepsali Artery Recordings a zde si můžete vychutnat, co z toho vzniklo. Píseň je vzata z aktuálního EP Like Structures.

 

Články autora Sláva

Tomáš Červinka (We on The Moon): Nová deska? Nejupřímnější počin, jaký jsme doposud vytvořili!

Pop rockoví We on the Moon chystají v dubnu vydání novinkového alba Home. To vznikalo v Anglii pod taktovkou producenta Leea Batiuka (Deaf Havana).…

Tomáš Hennel (Criminal Colection): Nechceme dělat ty samé věci pořád dokola

Pro účely prvního letošního rozhovoru jsem si vyhlídl Tomáše Hennela ze známé pop punkové kapely Criminal Colection. Dostali jsme se k nové…