Novinky
Radio stream? Ne, rovnou videoklip! Cancer Bats - Satellites.
Přejít na obsah

Radio stream? Ne, rovnou videoklip! Cancer Bats - Satellites.

Kanadskou formaci Cancer Bats, která u nás vystoupila nesčetněkrát a jejich fanouškovská základna je dosti početná, není třeba představovat. Bats jsou známí pro své neuvěřitelně energetické vystoupení, což budeme moct posoudit na jejich nadcházející páté studiovce Searching For Zero, ze které nám posílají druhý singl - Satellites.

Píseň odpromovala stejně jako její předchůdce Arsenic na britské stanici BBC 1 Rock Show v pořadu Daniela P. Cartera, který si do studia pozval zpěváka Liama Cormiera, kde pohovořili nejen o nové desce Searching For Zero.

Před streamem došlo k zajímavému, místy vtípky vylněnému rozhovoru, kde padla zmínka i o novém klipu k tomuto songu (zítra premiéra - opět Vevo). O tom jaký bude, později. Přenechejme prostor pro Cancer Bats a jejich Satellites (stream probíhal od 21:15 našeho času).

Tak a kdo teď čekal stream z rádia, bude mile překvapen videoklipem. Díkyčau.

Nezapomeňte dovalit 12. dubna do Lucerna Music Baru, kde se kromě Cancer Bats objeví i While She Sleeps. Informace o koncertu Cancer Bats a While She Sleeps.

 

Články autora Johnny X. Lemonade

For I Am King sdílí nový singl We All Have Demons

Amsterdamská metalová kapela For I Am King vyvěsila videoklip k druhému uvolněnému singlu We All Have Demons, který je jediný nástupce předchozí…

Lock & Key představili novou desku Peaceless.

Populární britská úderka Lock & Key oznámila nové album Peaceless. Deska vychází 8. dubna pod Crooked Noise a předzvěstoval ji videosingl k…