Novinky
Rise Against uvolňuje lyric video "Tragedy + Time"
Přejít na obsah

Rise Against uvolňuje lyric video "Tragedy + Time"

Rise Against uvolňuje 3D animované lyric video k písni Tragedy + Time. Track pochází ze sedmé studiové desky Black Market, která vycházela 15. července. Za mě se jedná o jednu z mála hodnotných skladeb nového alba. 

Rise Against krom toho přispívá obsahově (za zmínku stojí cover Civil War v podání Tima McIlratha) i na nadcházející kompilaci This Concerns Everyone, jež vychází 18. listopadu pod hlavičkou AF Records. Jedná se o album, na kterém se objeví jednak studiové písně i záznamy ze živých vystoupení. Na desce spolupracuje dále i Tom Morello (The Nightwatchman, Rage Against The Machine), Chris Wollard (Hot Water Music), Chris # 2 (Anti-Flag), a další.

Část výtežku bude věnován Right To Heal Campaign, která je výsledkem společného úsilí organizací The Iraq Veterans Against The War, Organization of Women's Freedom In Iraq a Federation of Workers Councils and Unions In Iraq.

Články autora Johnny X. Lemonade

For I Am King sdílí nový singl We All Have Demons

Amsterdamská metalová kapela For I Am King vyvěsila videoklip k druhému uvolněnému singlu We All Have Demons, který je jediný nástupce předchozí…

Lock & Key představili novou desku Peaceless.

Populární britská úderka Lock & Key oznámila nové album Peaceless. Deska vychází 8. dubna pod Crooked Noise a předzvěstoval ji videosingl k…