Novinky
ROCK FOR PEOPLE HOPE ODHALUJE KOMPLETNÍ HUDEBNÍ PROGRAM
Přejít na obsah

ROCK FOR PEOPLE HOPE ODHALUJE KOMPLETNÍ HUDEBNÍ PROGRAM

Rock for People bude! Dvoudenní festival Rock for People Hope proběhne ve dnech 13. - 14. srpna 2021 v areálu královéhradeckého Festivalparku a to hned na třech stagích.

Na Rock for People se vrací švédská rocková legenda The Hives, dorazí italský objev roku a vítěz Eurovision Song Contest Måneskin, post hardcorová formace Imminence, německá indie rocková pětka Leoniden, marseillský metalcore Landmvrks a australské elektro-industriální duo Skynd. Z Francie přijedou také rockeři Halflives, z Německa se do Festivalparku chystají metalcorové projekty GHØSTKID a Venues.

Švédští rockeři Mando Diao představí v Hradci Králové novinku I Solnedgången. Sólový koncert Texaské dvojcie Missio v Praze bohužel zhatil koronavirus, do Čech se ale vrátí právě na RFP Hope! Holandští De Staat možná předvedou ukázku nového materiálu. Rock for People dále přivítá německý metalcore Annisokay, chytlavé rockové trio Pabst nebo švýcarské hudebnice Ikan Hyu, označující svůj pestrý styl za elastic plastic power gangster future space pop.

Z české scény se představí indie rockeři I Love You Honey Bunny, rock’n’roll v podání Deaf Heart, elektro-pop Domi, na scénu navrátivší se Evelynne a post-hardcore Brando’s Eyes. Line-up doplní také rapper Redzed, zpěvačka a rapperka Annabelle, kytarovka WYFE, garage rock Cigarette Syndrome, indie rockeři The Silver Spoons, post hardcorovou scénu budou reprezentovat The Truth Is Out There a Lighthouse Keeper. Místo na poslední chvíli odpadnuvšího JC Stewarta přifrčí domácí střela John Wolfhooker!

Slovo Hope v názvu festivalu není náhodné. Je vyjádřením naděje, že se kulturní život brzyvrátí do normálu a vyčerpávající období pandemie pomalu skončí. Rock for People Hope jetak opatrnou oslavou s omezenou kapacitou. Držitelům vstupenek je garantováno 100% vrácení peněz v případě zrušení akce. Kromě hudby čeká návštěvníky bohatý doprovodný program - art stage s diskuzemi a performance, eko-městečko s představením neziskových organizací, nově upravené prostory Festivalparku, pestrý street food, pivo od lokálních i větších pivovarů, možnost parkování i kempování.

Více se dozvíte na www.rockforpeople.cz!

Články autora Tisková zpráva

Fall From Everest rozstřelí BikeJesus!

Avantgardní čtveřice Fall From Everest se svými pražskými koncerty i letos schválně šetřila, aby ve správnou chvíli zmobilizovala fans na…

Prog-metalový triumvirát naznačí současné směry, kudy se tvrdá muzika může ubírat

Do Prahy přijíždí trio Monumets, Heart of a Coward a I Built The Sky. Představí se 19.2. ve Futuru!Při zaměření se na nejsoučasnější pohledy,…