Novinky
Secrets of Separation chystají online koncert
Přejít na obsah

Secrets of Separation chystají online koncert

Stýská se vám po koncertech a chtěli byste si to alespoň trochu vynahradit? Máme pro vás řešení!

Secrets of Separation chystají na ponděli 27. 4. od 18:00 live stream ve spolupráci s projektem Kultura do Domu, který vznikl právě na podporu menších i větších českých kapel napříč žánry v době nouzového stavu. Stream bude přístupný na YouTube kanálu kapely a podpořit jak kluky tak projekt můžete vhozením dobrovolného vstupného do elektronického klobouku.

Kluci by vás navíc chtěli navnadit na pořádnou pařbu v obýváku tím, že vytvořili soutěž o CDčka Protectors (EP). Stačí natočit váš moshpit před telkou, poslat ho jim a máte vyhráno. Videa se pak dají dohromady a bude nějaký koronaklípek, a to se vyplatí!

Pokud už ale teď víte, že to v pondělí večer nedáváte, nemusíte být smutní. Online koncert bude přístupný i po odehrání a navíc až do 11. 5. budete moc stále přihazovat do onoho virtuálního klobouku. Vzkaz od kapely: "Těšíme se na Vás! Stay separated!"

Články autora COREMUSIC

STRUČNĚ: John Wolfhooker a jejich premiéra v Pardubicích spolu s Glad For Today a The MayRevolution.

John Wolfhooker, Glad For Today a The MayRevolution. To byla páteční sestava kapel v pardubickém rockovém klubu Ponorka. Vzhledem k aktuální situaci…

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…