Novinky
Šest nových kapel a cena lístků pro Brutal Assault 2014
Přejít na obsah

Šest nových kapel a cena lístků pro Brutal Assault 2014

Oficiální text Obscure Promotion:

Se začátkem měsíce října přicházíme s druhou várkou potvrzených kapel pro Brutal Assault 2014. Po již dříve oznámených AMON AMARTH, AUGUST BURNS RED a BENEDICTION je zde hned šestice hudebních formací, které se představí 6. – 9. srpna v josefovské Pevnosti.

Začínáme s britskými doom metalovými pionýry MY DYING BRIDE, legendární americkou death metalovou jednotkou OBITUARY, death/thrashovými vyslanci Spojených Arabských Emirátů NERVECELL, newyorkskou brutal/death metalovou formací PYREXIA, norskou blackovou squadrou SARKE a deathmetalovými navrátilci vystupujícími pod názvem THE CHURCH OF PUNGENT STENCH.

Do prodeje také přichází limitovaná edice vstupenek v ceně 1150,- Kč (v kamenných předprodejích) a 1200,- Kč (e-tickety přes Shindy.cz). Po vyprodání této edice se cena vstupenek navýší na na 1550,- Kč (v kamenných předprodejích) a 1600,- Kč (e-tickety přes Shindy.cz).

 

 

Články autora Tisková zpráva

Fall From Everest rozstřelí BikeJesus!

Avantgardní čtveřice Fall From Everest se svými pražskými koncerty i letos schválně šetřila, aby ve správnou chvíli zmobilizovala fans na…

ROCK FOR PEOPLE HOPE ODHALUJE KOMPLETNÍ HUDEBNÍ PROGRAM

Rock for People bude! Dvoudenní festival Rock for People Hope proběhne ve dnech 13. - 14. srpna 2021 v areálu královéhradeckého Festivalparku a…