Novinky
Slipknot finišují připravované album. Big shit coming?!
Přejít na obsah

Slipknot finišují připravované album. Big shit coming?!

Slipknot finišují připravované album.
Big Shit coming?!

Mezi maggots panuje nadšení, Corey Taylor se před pár dny pochlubil novinkou ohledně připravovaného alba, které by mělo být z 90% ready. Těšíte se?
Vydání LPčka kapela plánuje během pár nadcházejících měsíců a tím se aspoň pro mě tohle album stává tou nejočekávanější novinkou roku 2022.

Ještě aby ne, když album sám Corey a #6 Shawn “Clown” Crahan popisují slovy “temný, melodický, brilantní a divný”. Co bychom taky čekali jiného?

O mix se na albu postará Joe Barresi, což je ten samý člověk, který měl pod svou taktovkou i album We Are Not Your Kind (2019).
Joe Barresi pracoval například s Judas Priest, Nine Inch Nails, či Soundgarden.

Corey: It's really good; I'm really, really stoked on it. I actually like this one more than I like We Are Not Your Kind, and I loved We Are Not Your Kind."

Možná víte, že Corey pracuje kromě alba i na svém projektu “gonzo horror comedy”.
Ale o tom si něco řekneme až v dalším článku.
Mezitím si můžete zkrátit touhle peckou. Enjoy.


“Vydání LPčka kapela plánuje během pár nadcházejících měsíců a tím se aspoň pro mě tohle album stává tou nejočekávanější novinkou roku 2022. “


Napsala: Monika

Články autora Matty Vaněk

Caskets: Název kapely jsme změnili z donucení. Nakonec nás to ale posílilo!

Matty si střihnul rozhovor s mladou a velmi nadějnou kapelou Caskets (ex-Captives), a to se zpěvákem Matt Flood a kytaristou Craig Robinson.Na Rock…

Volbeat, Bad Wolves a Skindred už pomalu klepou na dveře!

O kvalitách dánské hard rock‘n rollové legendy Volbeat se mohou jejich čeští fanoušci přesvědčit už 28.10.2022 v pražském O2 Universu.…