Novinky
Summer Punk Párty slaví šťastnou „sedmičku“ pod taktovkou Deez Nuts, Itchy nebo Evergreen Terrace
Přejít na obsah

Summer Punk Párty slaví šťastnou „sedmičku“ pod taktovkou Deez Nuts, Itchy nebo Evergreen Terrace

O číslovce 7 se už od nepaměti traduje, že je to šťastné číslo. A pořadatelé letošní Summer Punk Párty v jihočeské Volyni, které co nevidět čeká právě 7. ročník jejich festivalu, doufají, že se tato pověst potvrdí.

Termín letošního pokračování se už nezadržitelně blíží – prvorepubliková volyňská plovárna ožije hudbou a festivalovou zábavou už o víkendu 17. a 18. srpna! A i letos na návštěvníky čeká bohatá kapelní nabídka. Mezi hlavní festivalové taháky určitě patří Deez Nuts z Austrálie, Itchy z Německa nebo Evegreen Terrace z USA. Nezapomnělo se ale ani na domácí scénu – vůbec poprvé se na festivalu představí například E!E nebo Saints and Sinners, po několika letech se naopak vrátí Hopes nebo Staré pušky. Z dalších jmen se sluší zmínit například Streetmachine, KRANG, Queens of Everything nebo Thalidomide.

Kromě hudby bude během celého festivalu opět zdarma přístupný bazén, ze kterého je vidět přímo na pódium, stejně tak stanování bude i v letošním roce zdarma. Chybět nebude ani festivalový merch, fotokout nebo stánky hned několika neziskovek (aktuálně potvrzeni Show Your Help, Šance zvířatům a další), které bude možné přímo na místě podpořit v jejich práci.

Jedno je jistý už teď – bude to vydatná jízda, konec konců jako vždy ve Volyni! Na viděnou na plovárně!

FB EVENT: http://www.facebook.com/events/1812684102138862/


Články autora Tisková zpráva

AUGUST BURNS RED + WAGE WAR + BETRAYING THE MARTYRS:

Trojice milovaných metalcore kapel na konci listopadu v Praze! Jistota moderního metalu, jedni z posledních old-school metalcore pardálů AUGUST BURNS…

ABORTED + CRYPTOPSY + BENIGHTED + CYTOTOXIN v Uherském Hradišti a v Praze!

Death metalové tažení špičkové čtveřice, které přináší nejen hudební lázeň, ale také divokou podívanou. Jedny z nejlepší jmen současného…