Novinky
System Of A Down o nové desce: Uvidíme!
Přejít na obsah

System Of A Down o nové desce: Uvidíme!

V nedávném rozhovoru pro server RollingStone.com dostal frontman SOAD Serj Tankian přímou otázku na to, jestli kapela v budoucnu chystá nové album. Jeho odpověď, sice poměrně neurčitou, si můžete přečíst níže. Pokud by se fanoušci nového alba kapely přeci jen dočkali, bylo by to po velmi dlouhém desetiletém čekání od poslední desky SOAD Hypnotize / Mesmerize. 

Odpověď Serje Tankiana na konkrétní otázku ohledně plánování nového alba: "There has been talk, and we are going to play this tour, come back and we're going to see where we are. If we have songs that work for System, if I have them and Daron [Malakian, guitar] has them. The openness is there to work together, but we haven't made any particular plans that we can announce." 

Na závěr rozhvoru Serj fanoušky uklidňoval, že pokud by došlo k realizování nové desky, byli by fanoušci těmi prvními, kdo by se o tom dozvěděl.

Články autora Matěj Chalupa

TŸSHE: Snažíme se co nejautentičtěji přiblížit život, který žijeme.

TŸSHE. Emocemi – víc než čímkoli jiným – nabitý post-hardcore ze slovenského Martina. Čtveřice ostřílených muzikantů Adam, Michal, Matej…

Seznamte se s novým cover projektem ex-kytaristy pražských Break the Rules a Hill Up And Down!

D Covers je nový projekt Daniela Votruby, ex-kytaristy pražských Break the Rules a Hill Up And Down. Celý koncept je jednoduchý. Na každý jednotlivý…