Novinky
TOP Of The Week: Cancer Bats, The Ghost Inside, Blink 182
Přejít na obsah

TOP Of The Week: Cancer Bats, The Ghost Inside, Blink 182

 TOP Of The Week je zpět! Cancer Bats, The Ghost Inside nebo Blink 182. Máte se na co těšit!

 

Dnešní souhrn odpálíme s kanadskou partou Cancer Bats! Hoši mají venku nový videoklip True Zero z připravované desky Searching For Zero. Kompletní nahrávky se dočkáme 10. března.

 

Pokračovat budeme s celkem nepříjemným tématem, a to nekonečným zápasem uvnitř kultovních Blink 182. Tom DeLonge asi nebude zrovna nejlepší parťák pod sluncem. Kapela Blink 182 pro něj poslední roky nebyla zrovna srdeční záležitost. Komplikace, které skupinu věčně brzdili, již přestali bavit zbývající dva členy, kteří se s Tomem rozhodli prozatím rozloučit...   

 

Matalcorová formace Attila nám představuje videoklip s názvem Hate Me!

 

Další věc, která si zaslouží pozornost je video pojmenované Alpha od Periphery. Skladba pochází z aktuálního dvojalba Juggernaut: Alpha a Juggernaut: Omega.

 

Na tempu rozhodně neulevíme s parádními The Ghost Inside z Kalifornie. Dejte si nový klip Out Of Control z aktuální desky Dear Youth.


Festivalové okénko! O novinky se tento týden postarali lidé z týmu Rock for People. V Plzni se představí Guano Apes a Parov Stelar. Hradec se dočká anglické indie bandyBastille. 


A čím to zakončit? Není to žádná úderka, ale přiznejme si to, hodně z nás na nich vyrůstalo. Mluvím o veteránech The Offspring, kteří mají venku nový singl Coming For You.

Články autora Sláva

Tomáš Červinka (We on The Moon): Nová deska? Nejupřímnější počin, jaký jsme doposud vytvořili!

Pop rockoví We on the Moon chystají v dubnu vydání novinkového alba Home. To vznikalo v Anglii pod taktovkou producenta Leea Batiuka (Deaf Havana).…

Tomáš Hennel (Criminal Colection): Nechceme dělat ty samé věci pořád dokola

Pro účely prvního letošního rozhovoru jsem si vyhlídl Tomáše Hennela ze známé pop punkové kapely Criminal Colection. Dostali jsme se k nové…