Novinky
Tvrdé probuzení z lednového spánku v Rock Café! Doraž na Good Evil Night!
Přejít na obsah

Tvrdé probuzení z lednového spánku v Rock Café! Doraž na Good Evil Night!

Již tento pátek 25.1. vystoupí v pražském Rock Café selekce lahůdek z různých pod-žánrů české hardcore/metal scény. Během večera trefně nazvaného Good Evil Night se na pódiu vystřídají metalcoroví Severals, post-hardcoroví Brando’s Eyes, hardcorová parta Homesick nebo melancholičtí Mara Jade. Tenhle večer by si neměl nechat ujít žádný fanoušek kvalitní tvrdé hudby.

Probuzení z lednového spánku v podobě Good Evil Night naservíruje kvalitní výběr z domácí scény. Tenhle line-up nenechá v klidu žádného fanouška tvrdé hudby. Slíbeno je navíc několik překvapení. Večer zahájí melancholický post-rock v podání rakovnické kapely Mara Jade. Těšit se můžete nejen na skladby z jejich posledního počinu Na zlomený srdce vedeš, ale i na průřez jejich dlouholetou tvorbou.

Kvalitní mix hardcore, pop-punku a punk-rocku nabídne dnes už známá parta Homesick. Koncert v rámci Good Evil Night pro ně bude navíc před oznamovanou pauzou, kterou budou trávit prací na svém prvním longplay albu, na nějakou dobu poslední. Homesick si navíc speciálně pro tento večer připravili překvapení.

Šeptá se o nich, že jsou jednou z největších nadějí české metalcore scény. Plzeňští Severals v listopadu vydali EP Glitch, které se těší pozitivním kritikám, objeli Ukrajinu a Rumunsko – mimo jiné i po boku oblíbených Bad Omens a už opět tvrdě pracují na novém materiálu. Do Rock Café přivezou kvalitní kytarové riffy, unikátní zpěv i netradiční scénu.

Večer uzavře pražská post-hardcorová kapela Brando’s Eyes. Tahle ambiciózní čtveřice se za poslední dva roky dostala do povědomí každého tuzemského hardcorového fanouška. Mezi jeden z jejich posledních úspěchů patří například předskakování světoznámým All That Remains.

Tahle jedinečná sestava bezpochyby probudí ze zimního spánku každého z příchozích a je víc než jasné, že se v pátek Rock Café otřese v základech.

Událost na FB zde: https://www.facebook.com/events/1013002642233559/

Články autora Tisková zpráva

Středeční progový festival v Praze zaštítí protinožci Dead Letter Circus a skandinávci Vola

Šesti jakostním tělesům v Praze budou vévodit protinožci Dead Letter Circus, Skandinávci Vola a Amíci Arch Echo. Celkově nebude nouze o instrumentálně

Nový ročník Family Festu v Novej Cvernovke

Family Fest je prvým slovenským metalcore, hardcore, punk a post-rockovým festivalom. Vznikol v roku 2014 s cieľom nasýtiť dopyt slovenských fanúšikov