Novinky
Upon A Burning Body si s tebou dají tequilu na FAJTFESTU 2021, kde si střihnou svou premiéru v České republice! MINI-INTERVIEW S BOBEM V ČLÁNKU!
Přejít na obsah

Upon A Burning Body si s tebou dají tequilu na FAJTFESTU 2021, kde si střihnou svou premiéru v České republice! MINI-INTERVIEW S BOBEM V ČLÁNKU!

Jedinečná metalcore kapela z Texasu, Upon A Burning Body se konečně dočká své vrcholné premiéry v České republice a to přímo na kopci na Fajtfestu 2021.
Hoši ušli již kus cesty a přinesli nám už spoustu alb, které rozhodně doporučujeme poslechnout. Zejména nejnovější EP "Built From War" které vyšlo minulý týden!
Od alba Straight from the Barrio, které bylo víc mainstream než fanoušci byli zvyklý se kluci rozloučili s labelem Sumerian Records a vytvořili si vlastní s názvem Seek & Strike, na kterém teď vydávají poctivou nálož tvrdé hudby!


MINI-INTERVIEW S BOBEM, MANAŽEREM FAJTFESTU

1.Vítej znovu u našeho společného rozhovoru Bobe, Upon A Burning Body, našli si Fajtfest sami nebo sis je vyčíhnul ty sám?

Ahoj Matty, zdravím celou redakci Coremusic a hlavně jejich čtenáře s management UABB jsme defakto nepřetržitě v kontaktu od začátku roku 2016 a oni vědí, že o ně máme dlouhodobý zájem asi jako jediný český festival a navíc začínáme nabírat i nějakou prestiž v zahraničí, takže pro nás v crew je tohle potvrzení obrovská událost a jedná se o jednu z našich vysněných kapel, ale ty si taky jejich velký fanoušek jestli se nepletu?

2. Jsem, jejich hudbu sleduju od alba Red. White. Green. kde se zrodili samý skvělý hity! Kdy a co si od nich poprvé ty sám slyšel?

Někdy v roce 2014 když vydali skvělou desku The World Is My Enemy Now a věděl jsem, že mají deathcorovou minulost, ale ten zlom byl na festivalu v Německu v roce 2015, kde ten rok panovalo obrovské vedro -40 ve stínu a členové UABB se pohybovali v backstagi v sakách zapnutých až ke krku a dlouhých kalhotech, tak si říkám, na tohle se musím jít podívat a doslova mě uhranuli ...obrovská energie, emoce a skvělý Danny Leal .

3. Kapela bude mít na Fajtfestu premiéru, vlastně vůbec první v České Republice. Chceš je v ten večer nějak speciálně uvítat?

Napojím se hned na další otázku den před tím festivalem v Německu měli hrát v Praze v klubu, tak volám Sigimu (Sunset Trail) jaké to bylo, že tady to úplně zabili. A on "ty vole to si děláš prdel ?" v klubu byli, ale nehrálo se. Nechci se pouštět do toho kde se stala chyba, protože jsem tam tenkrát nebyl a hodnocení nechám na přítomných, ale je to hodně zvláštní, když už kapela byla na místě. Máme klubovnu na uvádění kapel a dělají to dobře. Moje místo není na stagi, ale dohlížet na to, aby vše běželo jak má. Kapely musí být maximálně spokojený. FF Crew už jen tak na stagi neuvidíte. Muselo by se stát něco hodně zásadního!

4. Lidi určitě zajímá, proč tu nekoncertují, má to nějaký pádný důvod, který sis zjišťoval?

Výborná otázka. Ano, tento důvod samozřejmě známe proč defakto od roku 2015 nekoncertují v Evropě. Jeden ze členů má těžkou fobii z létání. Je to hodně závažná a myslím pochopitelná věc, která na druhou stranu tu kapelu musí omezovat a management kapely už to musel začít řešit po tolika letech. Měl by se do Evropy dostat po trajektu, takže stráví několik dní na lodi. Sám tohle moc dobře chápu, protože i já nerad létám...

5. Texasem nasáklý metalcore, rozjede se s nima nějaká afterparty? Jelikož jsou známý kaliči, haha.

Ty joooo (smích) v klipech se hodně objevují záběry s chlastem, bary a různý párty, a tak doufám, že dorazí na after s fanoušky a rozjedou nezapomenutelný večírek a určitě poznají naši lyži o to se vlastnoručně postarám (smích).
Články autora Matty Vaněk

Fajtfest už zná další česká jména domácích kapel!

Že těch kapel je nějak moc? No my jsme rádi a je na čase aby Fajfest rostl dál a dál a proto tu máme další várku domácí scény, která má…

Plavili jsme se s The Switch a The Truth Is Out There po Vltavě.

Fanoušci kapely The Switch se včera opět konečně dočkali akustického setu. A co víc, koncert se odehrával na lodi. Mimo jiné jsme si tedy mohli…