Novinky
V Lucerna Music Baru vystoupí rockový objev Highly Suspect
Přejít na obsah

V Lucerna Music Baru vystoupí rockový objev Highly Suspect

V poslední době raketově stoupající trio z amerického Massachusetts se představí v celé své kráse již 17. února v pražském Lucerna Music Baru. Úplně poprvé tak budeme svědky úderného rockového nářezu, ve kterém se snoubí kytarové riffy s podmanivým vyspělým vokálem frontmana Johnnyho Stevense. Tohle zaručeně rozhejbe všechny vaše končetiny!

Pánové však nejsou žádná ořezávátka. Jejich působnost sahá až do roku 2009 a debutový počin z roku 2015 (ano, není kam spěchat) si dokonce odnesl dvě nominace na Grammy. Méně znalí si mohou pod článkem pustit výborné singly My Name Is Human a Lydia (s dechberoucím klipem) ze druhého alba kapely The Boy Who Died Wolf (2016).

Jako support zahraje americký rockový hudebník Welles, který by svou tvorbou měl perfektně podtrhnout hlavního aktéra večera. To vše pod taktovkou Rock For People Concerts.

Články autora COREMUSIC

REPORT: Thy Art is Murder & Emmure - Bratislava

THY ART IS MURDER + EMMURE – 8. 7 . 2018 - Bratislava, Randal ClubV neděli 8. července se pořadatelské agentuře TM Booking podařilo dostat do…

AERODROME, DEN 3.: VYČPĚLÍ BIZKITI, KULTOVNÍ NIИ A ĎÁBLÍK FRANK CARTER

Poslední dějství Aerodromu přichystalo velkolepý závěrečný nášup na obou stagích. Třetí den nabídl nu-metal, HCčko, rap, indiečko, rock'n'roll,…