Novinky
V sobotu nastane v Rock Café horor! Vystoupí HO99O9 a FVTVRE!
Přejít na obsah

V sobotu nastane v Rock Café horor! Vystoupí HO99O9 a FVTVRE!

Kdo hardcore rapovou dvojici HO99O9 ze Spojených států už zná, možná bude souhlasit, že uhrančivější show lze těžko pohledat. Naposledy se z jejich excentrického vystoupení na Rock for People obracely žaludky buď z nepříjemných, ale perfektně padnoucích projekcí, nebo z audiovizuálního noisu, který útočí na sluch a zrak. V klubu takováhle vystoupení jsou zpravidla násobně lepší, takže jestli jsi o skvost jménem HO99O9 zatím nezavadil, rozhodně to musíš napravit už tuhle sobotu 21.2. v Rock Café. Horror jsou špinaví, nekorektní, břitcí a sakra hlasití. U toho zkrátka nechybíš, domluveno?

Spolu s Američany se na pódiu představí domácí FVTVRE, tedy kapela složená z legend české kytarové scény (Kay, Vegy, Lukáš Přikryl a Petr Vaško). Je jasný, že tady budou kytary taky krutě nahlas a budou pískat jako dvaadvacítka v zatáčce na Letnou.

HO99O9 + FVTVRE - 21.2.2020 v Rock Café
EVENT: https://www.facebook.com/events/2604921776293070/

Články autora COREMUSIC

Secrets of Separation chystají online koncert

Stýská se vám po koncertech a chtěli byste si to alespoň trochu vynahradit? Máme pro vás řešení! Secrets of Separation chystají na ponděli…

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…