Novinky
Velkolepý Josefstadt je již za rohem! Mrkni na naše tipy!
Přejít na obsah

Velkolepý Josefstadt je již za rohem! Mrkni na naše tipy!

Letos je to druhý rok bez Brutalu… i když vlastně ne tak docela! Po loňským Josefoff letos přichází JOSEFSTADT. Tedy druhá a o dost větší verze mini Brutal Assaultu. Místo dvou dnů tři, místo čtrnácti kapel 42. JOSEFSTADT se uskuteční 12.-14.8. 2021 v pevnosti Josefov. Čekají nás tři dny a dvě stage plné toho nejlepšího, co současný evropský metal nabízí.

Headlinerem letošního JOSEFSTADT jsou, dnes již legendární, švédští melodic-death metaloví HYPOCRISY. K nim se připojují další legendární jména jako MARDUK, německá thrashová sypačka DESTRUCTION, polští VADER, DECAPITATED nebo AZARATH.

Pořadatelé jako vždy nezapomínají ani na core scénu, a my se tak můžeme těšit na jedny z nejnadějnějších evropských jmen.
Deathcorová drtící trojice, kterou jsme měli možnost vidět i na letošním Fajtfestu: http://www.coremusic.cz/reportaze/cm-reportaz-fajt...

WITHIN DESTRUCTION, MENTAL CRUELTY a DISTANT, k nám opět zavítají zničit pódium i všechno a všechny pod ním. Myslí se samozřejmě i na domácí kapely, z kterých se tu objeví například SKYWALKER, kteří jsou dnes již kapelou evropských i světových rozměrů. Dále taky pražští CRIPPLED FINGERS, nebo i slovenští matadoři ČAD.TIPY COREMUSIC:
Na závěr pro vás máme výběr pár kapel, které určitě nevynecháme a vy byste neměli také.

IGORRR - francouzský muzikant, tvořící experimentální hudbu, která do sebe míchá spousty žánrů jako například black metal, grindcore a dokonce i klasickou hudbu.
DISTANT - deathcore, který v Nizozemí sbírá řadu ocenění. Naše redakce se již několikrát přesvědčila o tom, jak je tahle kapela naživo zničující. Budiž příkladem Fajtfest, na kterém vystupovali i s WITHIN DESTRUCTION a MENTAL CRUELTY, které by si taktéž nikdo neměl nechat ujít.
MGŁA - ponurý, atmosférický blackmetal plný temnoty.
SKYWALKER - kluky tady asi ani zmiňovat nemusíme, ale kdyby náhodou někdo zapomněl, tak tahle česká smečka opravdu stojí za shlédnutí.
SPASM - českej goregrind jak se sluší a patří!

NAPSAL: Zbyněk

Články autora Matty Vaněk

POZVÁNKA: Nejčistší forma temnoty a utrpení - akustický koncert Amenry!

Nejčistší forma temnoty a utrpení – tak by se dal přiblížit nadcházející akustický koncert Belgičanů Amenra. Akustická show je náhradou…

Tradiční křest charitativního kalendáře Suicide Angels se uskuteční již zítra! Nezapomeň dorazit.

Tradiční křest charitativního kalendáře Suicide Angels se blíží.Andělé bez křídel společně s OZ’s Music Company naplánovali v Rock Café…