Novinky
Vyrážíme na Jinjer do Prahy a Bratislavy!
Přejít na obsah

Vyrážíme na Jinjer do Prahy a Bratislavy!

Události posledních měsíců jsou všem důvěrně známi. Hudební svět, a především fanoušci zaplakali jakbysmet. Toto koncertní sucho v puse nám pomůže rozehnat hned trojice nadupaných partiček v čele s námi dobře známými JINJER.

„Kapela na pódiích prakticky tráví veškerý čas, takže je s podivem, že se hudebně dokáže posouvat a vyvíjet, čehož je důkazem i žhavá novinka „Wallflowers“.
Ta dokazuje, že JINJER nejsou náhlý záblesk stavící na své femme fatale, ale že za kapelou stojí talentovaní a kreativní muzikanti.

Zkrátka, když se do vás moderní, svěží a živelný mix JINJER pustí, jen těžko se mu dá bránit. A když připočtete fantasticky zpívající divoženku Tati, jejímž přispěním hudba JINJER navíc získává sex appeal, pak jejich úspěch dává jasný smysl. JINJER jsou prostě promyšlený a svůdný nářez, který může být jedním z nejvíce promlouvajících vůči současné, ale především té mladé, nastupující metalové generaci.“

Takto pěkně o JINJER píší kolegové z Obscure Promotion a nám nezbývá nic jiného, než naběhnout na předprodeje a koupit lístky jak svině!

Doprovodem na turné jsou oceňovaní modernisté SPACE OF VARIATIONS z Ukrajiny a výteční prog experimentátoři HYPNO5E z Francie, kteří ale zahrají pouze v Praze!


19. 9. 2021 – Praha, Roxy
event: https://facebook.com/events/3842380652515149
předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/411

Články autora Matty Vaněk

POZVÁNKA: Nejčistší forma temnoty a utrpení - akustický koncert Amenry!

Nejčistší forma temnoty a utrpení – tak by se dal přiblížit nadcházející akustický koncert Belgičanů Amenra. Akustická show je náhradou…

Tradiční křest charitativního kalendáře Suicide Angels se uskuteční již zítra! Nezapomeň dorazit.

Tradiční křest charitativního kalendáře Suicide Angels se blíží.Andělé bez křídel společně s OZ’s Music Company naplánovali v Rock Café…