Novinky
Vyrážíme na Jinjer do Prahy a Bratislavy!
Přejít na obsah

Vyrážíme na Jinjer do Prahy a Bratislavy!

Události posledních měsíců jsou všem důvěrně známi. Hudební svět, a především fanoušci zaplakali jakbysmet. Toto koncertní sucho v puse nám pomůže rozehnat hned trojice nadupaných partiček v čele s námi dobře známými JINJER.

„Kapela na pódiích prakticky tráví veškerý čas, takže je s podivem, že se hudebně dokáže posouvat a vyvíjet, čehož je důkazem i žhavá novinka „Wallflowers“.
Ta dokazuje, že JINJER nejsou náhlý záblesk stavící na své femme fatale, ale že za kapelou stojí talentovaní a kreativní muzikanti.

Zkrátka, když se do vás moderní, svěží a živelný mix JINJER pustí, jen těžko se mu dá bránit. A když připočtete fantasticky zpívající divoženku Tati, jejímž přispěním hudba JINJER navíc získává sex appeal, pak jejich úspěch dává jasný smysl. JINJER jsou prostě promyšlený a svůdný nářez, který může být jedním z nejvíce promlouvajících vůči současné, ale především té mladé, nastupující metalové generaci.“

Takto pěkně o JINJER píší kolegové z Obscure Promotion a nám nezbývá nic jiného, než naběhnout na předprodeje a koupit lístky jak svině!

Doprovodem na turné jsou oceňovaní modernisté SPACE OF VARIATIONS z Ukrajiny a výteční prog experimentátoři HYPNO5E z Francie, kteří ale zahrají pouze v Praze!


19. 9. 2021 – Praha, Roxy
event: https://facebook.com/events/3842380652515149
předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/411

Články autora Matty Vaněk

As Everything Unfolds: Celý léta jsme neměli nic a najednou máme za rok všechno. Je to úžasný!

Máme pro vás první rozhovor z letošního Rock for People! Hned v úvodu festivalu jsme si popovídali s Charlie Rolfe z kapely As Everything Unfolds…

IN FLAMES jsou zpátky v Praze a rovnou se silným supportem!

In Flames ze Švédska se přeci jen ještě ukážou tento rok v Praze!A zdá se, že přivezou i novej materiál - The Great Deceiver je novej singl,…