Novinky
We Are The Motion se hlásí o pozornost se svým novým singlem “The Bullet”
Přejít na obsah

We Are The Motion se hlásí o pozornost se svým novým singlem “The Bullet”

We Are The Motion dnes posílají do světa svou žhavou novinku "The Bullet" která vyniká ve všech směrech, za kameru se postavil sám Dan Schwarzer z kapely a Martin Jarka, David Eliáš!

O mix se postaral Filip Vlček z kapely John Wolfhooker.

Náš redaktor Zbyněk Strnad za vokály si zahrál hlavní postavu v klipu a Monika Lobodášová s ním udělala mini rozhovor pod klipem, kde zjistíš zajímavosti o klipu!INTERVIEW SE ZBYŇKEM STRNADEM (Frontman) A DANEM SCHWARZEREM (Kytarista)

Monika: Teaser k vašemu klipu napovídal, že se se bude jednat o příběh spojený s psychickými problémy. Je to tak?
Zbyněk: Přesně tak, celej song se tím zabývá, proto nám dávalo smysl takto pojmout i klip.

Monika:
Kdo většinu příběhu vymyslel? Čím/kým je inspirován?
Zbyněk: Celý scénář psal náš kytarista Dan, kterej i celej klip točil a režíroval. Inspirován je textem, a ten jsem psal já.

Monika: Jak jsi se cítil jako frontman v hlavní roli? Bavilo tě hraní?
Zbyněk: Upřímně jsem z toho měl docela nervy, což jde asi i v některých záběrech vidět, ale jelikož to točil Dan, tak to byla spíš docela sranda. Určitě to byla zajímavá zkušenost.

Monika: Co chcete tímto klipem říct a nebo na co chcete upozornit?
Dan: Klipem jsme se pokusili ukázat, jakou by asi mohla mít deprese přesně formu a jak občas nehezky vypadá realita. S tímto těžkým tématem má každej jiný zkušenosti, ale rozhodně by to nikdo neměl podceňovat a pokud má kdokoliv jenom zdánlivě podobný problémy jako jsou znázorněny v klipu, řešte to.

Monika: Stala se během natáčení klipu k poměrně vážnému tématu nějaká událost, na kterou budete paradoxně se smíchem vzpomínat?
Zbyněk: To víš že stala, třeba kytarista Jeboa si během první hodiny natáčení zvládl odrovnat záda a po zbytek natáčecího víkendu se nemohl pořádně hejbat.

SPOTIFY: http://smarturl.it/WATMSpotify
FB: https://www.facebook.com/watmband
IG: https://www.instagram.com/watmband
MERCH: https://www.facebook.com/watmband/shop/
Články autora Matty Vaněk

Kapelu Madafaka čeká nová éra a teď si dejte první ochutnávku Personal Issue

Začátek roku je velmi pestrý u domácí scény a my jsme rádi, že můžeme uvést další velkou premiéru a tentokrát se jedná o nový singl "Personal…

Stellaris: Sestavu kapely ještě formujeme a utužujeme, ale stále jdeme dopředu!

Nová kapela Stellaris je tu s námi aktivně už rok a za celé to krátké dění na scéně se jim podařilo zahrát si na pár koncertech a vydat…