Recenze
První poslech: H.O.U.N.D.S. - Vile
Přejít na obsah

První poslech: H.O.U.N.D.S. - Vile

Britská hardcore-metalová formace H.O.U.N.D.S. , která je plodem pandemické situace se nezastaví před ničím. Minulý rok se dali dohromady a letos naservírovali plnohodnotné album s názvem VILE, které dokazuje, že tvrdá muzika nevymřela. Dvanáct songů nabitých brutalitou, inspirovaných nejtemnějšími zákoutími lidské duše i filmovými zabijáky nás rozhodně nenechalo v klidu. Ashův řev, připomínající rozzlobeného psa, doplněný skvělými riffy udržuje laťku pořádně vysoko.

V „Break What´s Broken“ songu, který se vyjímá svojí melancholií se dokonce spojili s Marcosem Lealem z Ill Niño a husí kůži jsme se neubránili u chuťovky jménem Terrifier.
Má to něco do sebe, H.O.U.N.D.S. se rozhodně nedá upřít originalita.

Vypíchnout můžeme i design alba, kdy výborně koresponduje s celým tématem a dokazuje, že Ash je nejen talentovaný zpěvák, ale i grafik.
Jednoduchý námět rukou, jako by vypadl z nějakého tíživého thrilleru.
VILE si můžete pustit na všech známých streamovacích platformách, nebo ho najdete na www.houndsuk.bigcartel.com.
Formace vystoupí příští rok na Fajtfestu ve Velkém Meziříčí, kdy se premiérově představí českému publiku.

Napsala: Deen


Články autora Matty Vaněk

As Everything Unfolds: Celý léta jsme neměli nic a najednou máme za rok všechno. Je to úžasný!

Máme pro vás první rozhovor z letošního Rock for People! Hned v úvodu festivalu jsme si popovídali s Charlie Rolfe z kapely As Everything Unfolds…

IN FLAMES jsou zpátky v Praze a rovnou se silným supportem!

In Flames ze Švédska se přeci jen ještě ukážou tento rok v Praze!A zdá se, že přivezou i novej materiál - The Great Deceiver je novej singl,…