Recenze
První poslech: Stercore - The Death Head
Přejít na obsah

První poslech: Stercore - The Death Head

Nejočekávanější slovenský deathcorový release se blíží.
Stercore svoje album The Death Head naplánovali na 1.1.2022 a pokud platí pořekadlo „Jak na Nový, tak po celý“, máme se rozhodně na co těšit.
Jsme vděční, že jsme tuto novinku mohli slyšet s předstihem a přinést vám naše první dojmy a v tomto případě, i navnadit na brzký poslech.

Singl Failure, kterým tato formace navnadila posluchače na budoucí plnohodnotné album, jsme vám již představili a sklidil nevídaný ohlas.
Jak by ne, produkce zamakala a klip byl vizuálně velmi podařený.

O hudební stránce nemluvě, Stercore jsou jednoznačně soustem pro melancholiky,
jakými jsme často i my, zvlášť v zimních měsících, kdy se oddáváme overthinkingu zabalení v teplé dece a nikam se nám nechce.
Rozhodně by se hodilo podotknout, že se své temnosti kapela udělala skvělou značku, která nezklame. The Death Head má jednoznačně hloubku, kterou oceníme a jsme zvědaví, kam se je kapela schopná ještě posunout!

Napsala: Deen


Články autora Matty Vaněk

Caskets: Název kapely jsme změnili z donucení. Nakonec nás to ale posílilo!

Matty si střihnul rozhovor s mladou a velmi nadějnou kapelou Caskets (ex-Captives), a to se zpěvákem Matt Flood a kytaristou Craig Robinson.Na Rock…

Volbeat, Bad Wolves a Skindred už pomalu klepou na dveře!

O kvalitách dánské hard rock‘n rollové legendy Volbeat se mohou jejich čeští fanoušci přesvědčit už 28.10.2022 v pražském O2 Universu.…