Recenze
První poslech: Stercore - The Death Head
Přejít na obsah

První poslech: Stercore - The Death Head

Nejočekávanější slovenský deathcorový release se blíží.
Stercore svoje album The Death Head naplánovali na 1.1.2022 a pokud platí pořekadlo „Jak na Nový, tak po celý“, máme se rozhodně na co těšit.
Jsme vděční, že jsme tuto novinku mohli slyšet s předstihem a přinést vám naše první dojmy a v tomto případě, i navnadit na brzký poslech.

Singl Failure, kterým tato formace navnadila posluchače na budoucí plnohodnotné album, jsme vám již představili a sklidil nevídaný ohlas.
Jak by ne, produkce zamakala a klip byl vizuálně velmi podařený.

O hudební stránce nemluvě, Stercore jsou jednoznačně soustem pro melancholiky,
jakými jsme často i my, zvlášť v zimních měsících, kdy se oddáváme overthinkingu zabalení v teplé dece a nikam se nám nechce.
Rozhodně by se hodilo podotknout, že se své temnosti kapela udělala skvělou značku, která nezklame. The Death Head má jednoznačně hloubku, kterou oceníme a jsme zvědaví, kam se je kapela schopná ještě posunout!

Napsala: Deen


Články autora Matty Vaněk

Nothing, Nowhere. tasí svůj nejnovější singl MEMORY_FRACTURE!

Joe Mulherin "nothing, nowhere." dnes vyhazuje svůj zbrusu nový singl MEMORY_FRACTURE, který hezky kombinuje novou i starší tvorbu! Po posledním…

MINI DOKUMENT: Tour do Anglie s Anime Torment a Gutalax!

Je to nějaký ten týden co jsme se s Anime Torment a Gutalax podívali do Anglie. Při té příležitosti vznikl tento netradiční dokument, který…