Reportáže
22. - 24. 7. 2011: Fluff Fest; Rokycany
Přejít na obsah

22. - 24. 7. 2011: Fluff Fest; Rokycany

Hodnotit Fluff fest není až taková sranda. Pro mnohé je to kontroverzní festival. V očích těch nejpravověrnější jeho sláva a myšlenka upadá, u jiných je to naopak až moc žánrově uzavřený festival, držící se stále toho samého. Nenáleží mi tu hodnotit kapely nebo myšlenku festivalu, proto bych se jen ve zkratce rád zmínil (a poděkoval) o tom nejdůležitějším, co Fluff fest 2011 doprovázelo.

V první řadě patří poděkování počasí, které se ve čtvrtek večer udobřilo a nedovolilo dešti pokračovat v úspěšném zabahnění celého areálu. Díky pořadatelům, za zvládnutí festivalu a obohacení line-upu, protože letos nabídl obdivuhodně rozsáhlou plejádu českých kapel. Díky taky Svobodě zvířat a jejich kuchyni, protože žrádlo bylo super a fronty se daly zvládnout. Komu bych ale děkovat nechtěl jsou všichni ti, co vykrádali stany a snažili se obohatit na úkor ostatních. Velké fuj, taky všem prasatům, co nejsou schopni odnést kelímek do koše (tady by to ale spíš než česky chtělo psát německy), bordelu tam bylo až hrůza. 

Doporučuji prohlédnout fotogalerii od Matěje Hoška pod článkem, která vám atmosféru festivalu jistě dostatečně přiblízí. Další postřehy už nechávám předmětem diskuze.

Jo a největší peklo? Bez diskuze na Ceremony :-)

Články autora COREMUSIC

FOTOREPORTÁŽ: Hollywood Undead rozjeli párty v Tipsport Areně

Hollywood Undead se ve čtvrtek v Praze ukázali v Tipsport Areně! Kdo byl předskokanem? Nikdo jiný, než John Wolfhooker, naši staří známí českoslovenšt

Marina povstala ze záhrobí, vydala EP Everything or Nothing a chystá se koncertovat!

Myslím, že se tady nemusím rozepisovat o tom, kdo nebo co je Marina. Jedno z největších a nejkontroverznějších jmen působících na české…