Reportáže
22. - 24. 7. 2011: Fluff Fest; Rokycany
Přejít na obsah

22. - 24. 7. 2011: Fluff Fest; Rokycany

Hodnotit Fluff fest není až taková sranda. Pro mnohé je to kontroverzní festival. V očích těch nejpravověrnější jeho sláva a myšlenka upadá, u jiných je to naopak až moc žánrově uzavřený festival, držící se stále toho samého. Nenáleží mi tu hodnotit kapely nebo myšlenku festivalu, proto bych se jen ve zkratce rád zmínil (a poděkoval) o tom nejdůležitějším, co Fluff fest 2011 doprovázelo.

V první řadě patří poděkování počasí, které se ve čtvrtek večer udobřilo a nedovolilo dešti pokračovat v úspěšném zabahnění celého areálu. Díky pořadatelům, za zvládnutí festivalu a obohacení line-upu, protože letos nabídl obdivuhodně rozsáhlou plejádu českých kapel. Díky taky Svobodě zvířat a jejich kuchyni, protože žrádlo bylo super a fronty se daly zvládnout. Komu bych ale děkovat nechtěl jsou všichni ti, co vykrádali stany a snažili se obohatit na úkor ostatních. Velké fuj, taky všem prasatům, co nejsou schopni odnést kelímek do koše (tady by to ale spíš než česky chtělo psát německy), bordelu tam bylo až hrůza. 

Doporučuji prohlédnout fotogalerii od Matěje Hoška pod článkem, která vám atmosféru festivalu jistě dostatečně přiblízí. Další postřehy už nechávám předmětem diskuze.

Jo a největší peklo? Bez diskuze na Ceremony :-)

Články autora COREMUSIC

Underdogs hostil povedený norsko-český metalcorový večírek v čele s ATENA!

BrainWave Production se od začátku svýho působení daří do Prahy vozit dobrý kapely do menších klubů ještě předtím, než se utrhnou ze řetězu…

Deafheaven + Touche Amore: Emoce na maximum!

Slušnou účastí poctili fandové tvrdé muziky sobotní show dvou velikánů - Deafheaven a Touché Amoré. V pitu to začalo vřít také hned od…