Reportáže
Attila zazářila, Hollywood Undead opět nezklamali!
Přejít na obsah

Attila zazářila, Hollywood Undead opět nezklamali!

Předkrm pro sobotní večer v čím dál více oblíbeném prostoru Forum Karlín obstarala Attila – banda, která sama sebe definuje jako party metal. Během relativně krátkého setu zazněly všechny stěžejní písně kapely (Hate me, Proving Grounds či About That Life). Zpěvák Chris „Fronzilla“ Fronzak publikum šokoval širokým rozsahem svého vokálu a sám byl z koncertu doslova nadšený - obzvláště tehdy, když fanoušci pařili a moshovali dokonce i během jeho proslovů. Pro mnoho lidí byla Attila určitě milým překvapením a dost možná i hvězdou večera.

Hlavní chod ovšem přišel až s nástupem Hollywood Undead. V tu chvíli na podiu i pod ním propuklo šílenství – a to doslova! Již od první písně Usual Suspects bylo jasně vidět, jak oddanou fanouškovskou základnu tu kapela má. Takovou podporu fanoušků jsem na koncertě opravdu dlouho neviděl. Za hodinu a půl hoši Praze předvedli průřez celou svojí dosavadní tvorbou. Mezi nejlepší kousky, které zde zazněly, rozhodně patřil song Comin' in hot, při kterém na podiu překvapivě hostoval na kytaru jeden z fanoušků! Po dvojitém přídavku se již "Hollywoodi" vytratili a téměř k prasknutí naplněný sál se začal pomalu vyprazdňovat..

Na své si přišli vyznavači mnoha žánrů od popu, přes hiphop až k deathcoru, a v publiku tato směsice byla celkem příjemná. Attila o sobě dala opět rázně vědět a u nás velmi oblíbená gangsterská partička Hollywood Undead opět dokázala, že to umí pořádně rozjet a roztančit davy lidí!


Foto: Barbora Hrdá / Fource

Články autora Majk

Metalová smršť Trivium již tento pátek v pražském Rock Café

1. 7. 2016 – Trivium (USA), Rock Café, PrahaTuto partičku z amerického Orlanda není třeba českým fanouškům nikterak představovat, kapela zde…

Hollywood Undead - Gravity

Minulý týden borci z Hollywood Undead vypustili singl Usual Suspects a již dnes přichází s další peckou. No prostě jestli máš tuhle kapelu…