Reportáže
CIDRE PUNK FEST 2021
Přejít na obsah

CIDRE PUNK FEST 2021

Léto v plném proudu a jsme nadšení, že akcí je jako hub po dešti. Sotva jsme se vzpamatovali z FajtFestu, už jsme se rozutekli i po spoustě menších akcí, jako byl třeba letošní Cidre Punk Fest v jihočeském Újezdě u Chanovic.

Povedený lineup lokálních kapel od punku před hardcore až po grunge pobavil návštěvníky i v proměnlivém počasí. Atmosféru místní moštárny to nijak nezkazilo, s pivem, moštem nebo pořádným ciderem v ruce pogoval, kdo mohl.
NO MORE HIROSHIMA - živelný chaos punk , V.T. MARVIN, pražští NEW/OLD , legendární punkáči P.S., plzeňský grunge WHAT´S IN THE BOX, TAKTIKA KYSELEJCH HROZNŮ a hardcore ze Střelských Hoštic LIFE INSIDE OUT se svým novým EP "Společnost sviní" a známí DELUSION ze Strakonic byly zárukou kvalitního undergroundu, a i když What´s In The Box zahájili odpoledne vcelku poklidně, po hardocové jízdě No More Hiroshima následované Life Inside Out už byl písek pod pódiem rozrytý jako od divé zvěře.
Pro tuhle skoro až rodinnou atmosféru se na tenhle fesťáček doplněný skvělým veganským občerstvením rádi vrátíme.

Napsala: Deen

Články autora Honza Trávníček

FOTOREPORT: Přeceňovaná kapela? To v žádném případě. Jinjer ukázali svou velkolepost v klubu Roxy!

Včerejší koncert Jinjer, Hypno5e a Space Of Variations byl pro mě osobně prvním klubovým koncertem po delší pauze, způsobené covidovými opatřeními…

FOTOREPORT: Rockový Slunovrat, letní osvěžení!

Rockový Slunovrat ŘevniceJiž od příchodu do areálu lesního divadla nás nadchlo samotné prostředí, dokonce i ve stánku s testovacím místem,…