Reportáže
Eskimo Callboy roztančili celý klub Roxy!
Přejít na obsah

Eskimo Callboy roztančili celý klub Roxy!

Pražský klub Roxy slaví 25 let a to je důvod k uspořádání hned celé série narozeninových večírků. Jedním z nich se stal koncert Eskimo Callboy v neděli 22. října a bylo to na mou duši veliké řádění! Zde je stručný a jasný report!

Večer otevřeli američtí Slaves v čele s Jonny Craigem. Na tuhle kapelu jsem byla o dosti zvědavá a moje naděje se naplnily hned po zaznění prvních tónů. Klobouk dolů Jonnymu, dámy a pánové. Na takhle čistě a zároveň drze odzpívanej set jen tak nezapomenu a určitě nebudu sama, kdo zatajoval dech nad jeho pověstným pěveckým umem. Nezbývá než netrpělivě čekat, až vypustí ven svoje třetí album s názvem Beautiful Death a doufat, že se tady ještě ukážou.

Další support - Bad Omens z USA zvládli svůj set v pořádku i přes četné problémy s technikou. Nemám moc co vytknout, věděla jsem co čekat a show byla obstojná.

Nebudu přehánět s tvrzením, že nedělní večer patřil hlavně německým Eskimo Callboy. Show byla energická, přesně jak se od nich čeká a možná ještě trošku víc vyhajpovaná díky opravdu početnému publiku. Německé šestici se podařilo rozhýbat každičký kout slavného pražského klubu! Zážitek to byl skvělý jak pocitově, tak hudebně. Hned jak budete mít možnost, tak vám silně doporučuju na tuhle kapelu zajít.

Monika Lobodášová

PS. Pokud jste jej ještě nečetli, mrkněte na náš rozhovor s Eskimo Callboy!

Články autora COREMUSIC

Secrets of Separation chystají online koncert

Stýská se vám po koncertech a chtěli byste si to alespoň trochu vynahradit? Máme pro vás řešení! Secrets of Separation chystají na ponděli…

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…