Reportáže
FOTOREPORT: Rockový Slunovrat, letní osvěžení!
Přejít na obsah

FOTOREPORT: Rockový Slunovrat, letní osvěžení!

Rockový Slunovrat Řevnice

Již od příchodu do areálu lesního divadla nás nadchlo samotné prostředí, dokonce i ve stánku s testovacím místem, kde vše běželo jak má.
Při vstupu už nám hráli na přivítanou The Shookies (folk-rock, Brno), kteří otevřeli letošní festival Rockového Slunovratu, jenž překvapil i jinými žánry!

V pozvolném nájezdu pokračovali The Train Robbers a následoval nářez v podobě Gaia Mesiah, Krucipüsk či elektro pop punkových Skyline a na dobrou noc nám zahráli United Flavour.
Párty pokračovala dál do ranních hodin díky super chillout zóně v podobě pláže v lese!

Sobotní ráno bylo v podstatě krátké, protože už před polednem začínala první kapela Frozen Poppyhead. Až nám jich bylo líto, že dostali post otvírací kapely.
Jejich velmi rozmanitý metal nás velice rychle probral a příště by kluci určitě zasloužili lepší čas, nebo rozhodně větší publikum.
Odpoledne pokračovalo v podobě různých stylů, až se nakonec o rozproudění postupně příchozích lidí postarali Zooblasters.
Hudebníci v maskách různých zvířat s velmi divokým výstupem. Správně naladění návštěvníci v již naplněném hledišti si tak mohli vychutnat numetalového rappera Redzeda.
Bylo vidět, že si většina přišla užít jeho hudbu na plný pecky. Kdo ještě vydržel a nemusel domů, tak užíval závěrečnou kapelu N.O.H.A.
D'n'B vystoupení nenechalo nikoho klidným!. Velmi příjemná byla vsuvka v podobě narozeninového pugetu krásných květin pro charismatickou zpěvačku Kaiu Brown.

Po této kapele si myslím, že celému super RS crew spadl kámen ze srdce a mají za sebou další úspěšný, také momentální situací postihnutý ročník.
Musíme podotknout, že během celého festivalu nám byli s čímkoliv nápomocni, ačkoliv bylo vidět, že mají spousty práce. A stejně tak vypadal výsledek v podobě téměř žádných front, dostupnosti vody, milého přístupu i ochranky a kompletní profesionality celé akce.
Vřele doporučujeme a těšíme na příští ročník.


Napsal: Honza Holota
Fotil: Marcela Holotová

Články autora Honza Trávníček

REPORTÁŽ / John Wolfhooker Brno vyhlášeno za nejlepší město v historii

Včera 7.9.2021 se konal v brněnské Melodce koncert, který se zapsal do dějin. My jsme na něj vyslali našeho redaktora Michala, který Vám o něm…

FOTOREPORT: Přeceňovaná kapela? To v žádném případě. Jinjer ukázali svou velkolepost v klubu Roxy!

Včerejší koncert Jinjer, Hypno5e a Space Of Variations byl pro mě osobně prvním klubovým koncertem po delší pauze, způsobené covidovými opatřeními…