Reportáže
Havrani The Rasmus se snesli do sauny pražské Lucerny
Přejít na obsah

Havrani The Rasmus se snesli do sauny pražské Lucerny

Někteří z nás si dozajista pamatují ta "bezstarostná" léta na základních, či středních školách. Právě do těchto emíčkových let se nás včera snažili opět navrátit The Rasmus v ve Velkém sále pražské Lucerny.

Co k tomu tedy napsat? Všem je jasné, že fanoušci si dozajista přišli na své. Zpívalo se a hrálo na nostalgickou notu, dokonce i akusticky, a všechny ty hitovky jako In The Shadows, No Fear nebo Funeral Song prostě nemohly chybět. Co mi ale vadilo, byl zvuk. Těžko říct, zda-li to bylo mou neznalostí zbytku písní - nicméně frontman Lauri Ylönen prostě nebyl skoro slyšet. Hlas, kterým disponuje, není natolik výrazný a hutný, aby překonal zbytek kapely. Možná tedy byla chyba na straně zvukaře? Kdo ví.

Živák The Rasmus mě tedy osobně bůhvíjak neoslovil. Co mě ale oslovilo, byla super oragnizace ze strany Obscure Promotion. Takže pánové, děkujeme.

Foto: Mejra Drkal

Články autora COREMUSIC

John Wolfhooker - 313

Není to moc dlouho, co jsme si naposledy libovali nad novinkou z holubí dílny. Řeč je samozřejmě o jejich nejtvrdším počinu, písni, která…

V Akropoli bojovali Northlane s Polaris o místo headlinera

Máme tu jeden z posledních reportů tohoto roku. Australský duel mezi Polaris // Northlane a druhý výstup Void Of Vision. Jaká byla atmosféra v…