Reportáže
Havrani The Rasmus se snesli do sauny pražské Lucerny
Přejít na obsah

Havrani The Rasmus se snesli do sauny pražské Lucerny

Někteří z nás si dozajista pamatují ta "bezstarostná" léta na základních, či středních školách. Právě do těchto emíčkových let se nás včera snažili opět navrátit The Rasmus v ve Velkém sále pražské Lucerny.

Co k tomu tedy napsat? Všem je jasné, že fanoušci si dozajista přišli na své. Zpívalo se a hrálo na nostalgickou notu, dokonce i akusticky, a všechny ty hitovky jako In The Shadows, No Fear nebo Funeral Song prostě nemohly chybět. Co mi ale vadilo, byl zvuk. Těžko říct, zda-li to bylo mou neznalostí zbytku písní - nicméně frontman Lauri Ylönen prostě nebyl skoro slyšet. Hlas, kterým disponuje, není natolik výrazný a hutný, aby překonal zbytek kapely. Možná tedy byla chyba na straně zvukaře? Kdo ví.

Živák The Rasmus mě tedy osobně bůhvíjak neoslovil. Co mě ale oslovilo, byla super oragnizace ze strany Obscure Promotion. Takže pánové, děkujeme.

Foto: Mejra Drkal

Články autora COREMUSIC

Kde je djent holubí!? Doma u Wolfhookerů! Nový singl 313 je tu!

Jestli někdo umí rozjasnit zasmušilý pondělní den, jsou to určitě ti čtyři holubí floutci z našich oblíbených John Wolfhooker. Tentokrát…

P.O.D. rozhodně nepatří do starého železa! Alien Ant Farm lapali po dechu.

Vyprodané MeetFactory hostilo legendu nu-metal-rapové scény. Payable On Death aka P.O.D., kteří zahráli v Praze vůbec poprvé, se se svým českým…