Reportáže
Imminence včera opět strhli fanoušky k šílenství! Jinak to už Švédové neumí!
Přejít na obsah

Imminence včera opět strhli fanoušky k šílenství! Jinak to už Švédové neumí!

Imminence nám včera v rámci svého turné představili v pražském Storm Clubu svoji nejnovější desku Turn The Light On. Přivezli s sebou Acres a The Oklahoma Kid.

The Oklahoma Kid, kteří se se svou rolí předskokanů rozhodně nepárali, publiku ukázali, zač je toho loket. Jejich typická vizáž jejich setu dodala tu správnou atmosféru a kdo se chystá na letošní ročník FajtFestu, může se těšit na tuhle kapelu znovu.

Následovali Acres, kteří se bohužel ze začátku potýkali s horším zvukem a na jejich výkonu to bylo trochu znát. Nicméně i přes to předvedli emotivní výkon, který je u Britů naprostou samozřejmostí. Při poslední písničce Lonely World došlo i na první stage diving večera.

O kvalitách Imminence po včerejším výkonu už nemůže nikdo pochybovat. Tady prostě není co vytknout. Energie, kterou od prvního songu dokázali hustit do lidí, byla neuvěřitelná. Tihle kluci u nás samozřejmě nebyli poprvé, takže o fanoušky tu rozhodně nouzi nemají. Z nového alba zazněla většina počinů, které v kombinaci s Eddieho živým hraním na housle zněly fakt dobře. Dočkali jsme se i akustického coveru Crawling od Linkin Park, u kterého padla nejedna slza. Dále se pokračovalo v duchu totálního šílenství, nikoliv ale v negativním smyslu. Svůj set zakončili písničkou This Is Goodbye, kterou svůj perfektní výkon skvěle podtrhli. Eddie nás na konec ujišťuje, že se k nám brzy vrátí. Budeme se tedy těšit!

Slendy Hájková

Články autora COREMUSIC

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…

GLAD FOR TODAY - COMMON NOISE, COMMON VOICE

Kdo mě zná, nebo četl moji recenzi na předchozí EPko hradeckých Glad for Today s názvem READY FOR A SHOW, ten ví že se svojí láskou ke GFT…