Reportáže
Imminence včera opět strhli fanoušky k šílenství! Jinak to už Švédové neumí!
Přejít na obsah

Imminence včera opět strhli fanoušky k šílenství! Jinak to už Švédové neumí!

Imminence nám včera v rámci svého turné představili v pražském Storm Clubu svoji nejnovější desku Turn The Light On. Přivezli s sebou Acres a The Oklahoma Kid.

The Oklahoma Kid, kteří se se svou rolí předskokanů rozhodně nepárali, publiku ukázali, zač je toho loket. Jejich typická vizáž jejich setu dodala tu správnou atmosféru a kdo se chystá na letošní ročník FajtFestu, může se těšit na tuhle kapelu znovu.

Následovali Acres, kteří se bohužel ze začátku potýkali s horším zvukem a na jejich výkonu to bylo trochu znát. Nicméně i přes to předvedli emotivní výkon, který je u Britů naprostou samozřejmostí. Při poslední písničce Lonely World došlo i na první stage diving večera.

O kvalitách Imminence po včerejším výkonu už nemůže nikdo pochybovat. Tady prostě není co vytknout. Energie, kterou od prvního songu dokázali hustit do lidí, byla neuvěřitelná. Tihle kluci u nás samozřejmě nebyli poprvé, takže o fanoušky tu rozhodně nouzi nemají. Z nového alba zazněla většina počinů, které v kombinaci s Eddieho živým hraním na housle zněly fakt dobře. Dočkali jsme se i akustického coveru Crawling od Linkin Park, u kterého padla nejedna slza. Dále se pokračovalo v duchu totálního šílenství, nikoliv ale v negativním smyslu. Svůj set zakončili písničkou This Is Goodbye, kterou svůj perfektní výkon skvěle podtrhli. Eddie nás na konec ujišťuje, že se k nám brzy vrátí. Budeme se tedy těšit!

Slendy Hájková

Články autora COREMUSIC

Punkrocková smršť pod taktovkou The Bouncing Souls!

Není nad to, si uprostřed festivalové sezóny zalézt do chladného suterénu, dát si studený pivo a poslechnout svižnej skate punk. Řekl bych,…

Slipknot uchvátili publikum a trhali ušní bubínky!

Konečně jsme se dočkali. Po několika letech se do Prahy opět vrátili legendární Slipknot. Byl to pro mě první koncert nu-metalových legend,…