Reportáže
Modla former emo kids Turnover uchvátila Café v Lese!
Přejít na obsah

Modla former emo kids Turnover uchvátila Café v Lese!

Amíci Turnover se u nás zatím nikdy nepředstavili. To se však změnilo včera večer v Café v Lese a panovala při tom dost příjemná atmosféra.

Večer započali tuzemští Sergeant Jammer a z útrob jejich hlasivek i nástrojů sálala směsice rock a indie. Pár hlav to rozhoupalo a na úvod to rozhodně neurazilo.

Turnover poté bez jakýchkoliv pompézností nakráčeli na pódium, utrousili ležérně "čau Praho" a začalo se hrát. Ze začátku mě jejich projev úplně nepřesvědčoval o tom, že jsou tělem i duší přítomni. Vyhuleně vyhlížející partička drnkala na nástroje a zpívala... Ale ono to i tak bylo zatraceně dobré! Skalní fandové i ti ostatní, včetně mě, dostali přesně to, co včera večer dostat chtěli. Dizzy On the Comedown, Super Natural, Humming i věci z posledního alba jako například Still in Motion. U posledního alba zůstanu - na živo bylo dost jasně vidět, že má obecně vlažnější reakce jak starší pecky. A vidět to bylo místy i na samotné kapele. Úspěch s Peripheral Vision jim už nikdo neodpáře. Po přídavcích, na které se kapela nechala opravu nezvykle dlouho překecávat, se koncert uchýlil ke konci. Fajn atmosféra však zůstala i po tom, co Turnover dohráli.

Foto + text: Mejra Drkal

Pořadatel: Fource.cz

Články autora COREMUSIC

Kryptomeny - Koniec nahrávacích spoločností a vzostup indie producentov?

V poslednej dobe to vyzerá, že kde sa nehovorí o korone, hovorí sa o kryptomenách. Keď niekto spomenie krypto, väčšina z nás si predstaví Bitcoin…

Komerční popová kapela v corovém kabátku? Sakra jo. Tohle je Elegie.

Již včera vyšlo poměrně nezvyklé spojení několika umělců. Pojďme si je představit.Poetika je pětičlenná kapela z Vysočiny. V roce 2016…