Reportáže
Nostalgická noc s Escape The Fate se nesla v příjemném duchu
Přejít na obsah

Nostalgická noc s Escape The Fate se nesla v příjemném duchu

Vydali jsme se ten stejný den, kdy hráli While She Sleeps, i na Escape The Fate, zavzpomínat na staré dobré časy s albem This War Is Ours! Byl jsem taktéž velmi překvapen novým, zatím jen dočasným zpěvákem ze Slaves, který nahradil post frontmana po Craigovi. Nováček v našem merku The World Over taky mile překvapil a potvrdil, že zní lépe na živo, než na studiovce. To se občas tak stává a krásně vás to donutí jít na koncert a řádit jako divý.

The World Over
Sympatická zpěvačka s pořádným hlasem? To se mi osobně na živo velmi zalíbilo, ať už super projevem nebo i nadupanou akcí u pódia. Jelikož je tato kapela pro nás vcelku neznámá, jsme rádi, že se předvedla v pozitivním světle. Ovšem na studiovce to není to pravé ořechové! Proto velmi doporučuju zajít na jejich další koncert v Česku, zklamaní odcházet nebudete, ta holka má momentálně rozhodně větší koule, než Oliver Sykes.
V pauze jsem ukecal zpěvačku na krátký video, a tak vás na našem instagramu pozdravuje!


Slaves
Popravdě jsem nečekal, že Slaves budou fungovat s dočasným frontmanem tak dobře! Jeho hlas byl taktéž velmi barvitý jako Craigův, zněl poněkud drsněji a taková změna je příjemná!
Set jel jak po másle a kapela dostala pořádné ovace skoro při každé chvilce, kdy se zpěvák vyšvihl do vejšek! Pokud Slaves budou takhle pokračovat, vidím v tom slibnou budoucnost!

Escape The Fate
Kdo na ně dorazil, mohl zavzpomínat na velkou éru kapely. Songy jako Ashley, Something a další se zpívaly ve skromném obecenstvu. Futurum bylo sice sotva do půlky zaplněno, ale o to silnější základnu hoši měli. Bylo to jako za starých dobrých časů!

Již teď mohu říct, že ETF mají to nejlepší už za sebou, ať jste milovali album s Ronniem či nynější alba s Craigem, už to bohužel ztrácí šťávu, kterou to mělo dřív, a proto mi lidé dost říkali, že jsou rádi, že je ještě uvidí hrát starší materiál. Nebudeme si totiž nic nalhávat, oni se momentálně snaží zajet trochu do rádiovejch vod s novým albem a brzy již starou tvorbu asi slýchat nebudeme. Proto mnoho lidí dalo přednost právě ETF oproti WSS.

Kapelu nijak nesralo, že zpívají pro půl sálu a užívali si to po svém, jak už jsme na ně zvyklý. Řekl bych, že chvílemi trošku lítal špatný zvuk, který ubral na kráse celého vystoupení, taktéž nás zamrzelo, že vejšky, které by měl zpívat Craig, bohužel za něj zpívali kytaristi. No, i přes všechny ty menší mouchy jim to odpustíme, pánové jsou sympaťáci a rozhodně to nebylo špatné vystoupení! Fanoušci různých věkových kategorií koncert hodnotili velmi kladně! Jen příště pozor na to sklo v sále, protože byste určitě v moshi nechtěli spadnout přímo na roztříštěné sklo. S kapelou jsme chillovali po koncertě ještě na báru s hromadou panáků a dobré nálady.
Články autora Matty Vaněk

Premiéru deštivého videoklipu na píseň Sorry představují Lakeshore!

S Lakeshore jsme dělali nedávno rozhovor a nyní jsme se dočkali premiéry klipu na další pecku s názvem "Sorry".Slyšeli jste už jejich nové…

(Ex-kytarista Attack Attack!) Andrew Whiting se vyřítil na scénu s kapelou Drudge

Bývalého kytaristu z Attack Attack! Andrewa Whitinga přivítejte v nové rockové kapele Drudge!Novej singl pochází z alba, který ještě nemá…