Reportáže
OUR LAST NIGHT a HANDS LIKE HOUSES se včera v LMB přeli o roli headlinera
Přejít na obsah

OUR LAST NIGHT a HANDS LIKE HOUSES se včera v LMB přeli o roli headlinera

Páteční koncert se vezl zpočátku na klidné vlně, která ale postupně gradovala až do samotného finále. Večer se taktéž potvrdilo, že Our Last Night nebyli jediní headlineři koncertu. Dej si kafe a přečti si krátce o tom, jak to včera v Lucerna Music Baru vypadalo.

JULE VERA: Tak od této kapelky jsem popravdě nic nečekal. Charismatická zpěvačka s dlouhovlasými kytaristy ale rozhodně neurazila a naladila hladové fanoušky, jež se nemohli dočkat milovaných OLN. Občas jsem si připadal, jako bych přijel na Hawaii a vítaly mě tamní obyvatelky u břehu.

HAWTHORNE HEIGHTS: Vemte si kapesník, budou se ronit slzy. Po velkém očekávání se dostavilo zklamání. Kam se poděla ta energie z první kapely? Uřvané screamy sotva byly slyšet a hlavní zpěvák nám připadal, jako kdyby zcela vyhořel. Pokud jste čekali emo feeling z roku 2004, zřejmě jste zaspali dobu, hoši se na takové vlně už nevezou.

HANDS LIKE HOUSES: Občas se na koncertech stává, že se i z předskokana může vyklubat headliner večera. Z kapely zářila čistá a pozitivní energie, na kterou jsem se celou dobu těšil. Všichni členové byli nadšení z prostředí, které Lucerna Music Bar nabízí, sám zpěvák nevěděl kam se dřív koukat a reagovat na publikum. Vystoupení nemělo chybu a ve své podstatě to pro mnohé předčilo hlavní hvězdu line-upu.

OUR LAST NIGHT: Konečně se šílící fanynky dočkali svých oblíbenců. Bavilo se s námi spoustu lidí o tom, jak čistě to bylo odzpívané. Střídavé vokály krásně ladily mezi sebou a dokonce i ten scream se rozléhal skvěle až k baru. Konečně jsme slyšeli na živo také nový singl, který možná bude součástí příštího EP/alba, nechme se překvapit. Každopádně boom večera nastal, když byl ohlášen další koncert Our Last Night příští rok v létě. Zajdete na ně znovu?

Články autora Matty Vaněk

[ENG/CZ] SEVER: „The Latvian core scene is rather small, but the bands really support each other!“

(CZECH VERSION BELOW)Today we have an interview for you with the Latvian post-hardcore band SEVER. A couple of weeks ago we talked about their latest

TOP DESKY + AKCE 2018

Máme tu konec roku 2018. A jelikož byl opět napěchovaný vrchovatou porcí hudby, v redakci jsme si pro vás připravili naše osobní top 3 desek,…