Reportáže
Plavili jsme se s The Switch a The Truth Is Out There po Vltavě.
Přejít na obsah

Plavili jsme se s The Switch a The Truth Is Out There po Vltavě.

Fanoušci kapely The Switch se včera opět konečně dočkali akustického setu. A co víc, koncert se odehrával na lodi. Mimo jiné jsme si tedy mohli užít i plavbu po Vltavě. Díky netradičnímu místu měl celý večer uplně jinou atmosféru, než na kterou jsme běžně zvyklí z klubů či festivalů. Celý set se pyšnil velmi kvalitním ozvučením a dobrou náladou nás všech. Kapela se po 7 letech rozloučila s kytaristou TJem, který si tak zahrál s klukama naposled.

Svojí fanouškovskou základnu na lodi měli i The Truth Is Out There. Ti se bohužel od začátku potýkali nejen s problémy se zvukem, ale i se zpěvákovou mořskou nemocí. Odehráli tedy většinu setu pouze instrumentálně. Co chci ale vypíchnout je, že i přes to, jakou měli v tomhle všem smůlu se nevzdali a hráli dál . Na to musí mít člověk asi hodně pevný nervy a srdíčko na pravým místě. Z publika se ke konci vynořil náhodný zachránce, který s nimi odzpíval poslední dvě písničky. To prostě vymyslí jenom sám život.

Napsal: Slendy Hájková

Fotil: Jan Nožička

Články autora Matty Vaněk

Fajtfest už zná další česká jména domácích kapel!

Že těch kapel je nějak moc? No my jsme rádi a je na čase aby Fajfest rostl dál a dál a proto tu máme další várku domácí scény, která má…

The Contradiction (Tarassenko Nikita): V té stálé samotě, nejistotě a chaosu za hranicemi jsem zažil – a furt zažívám – asi nejhorší životní období.

Jelikož jsme s The Contradiction ještě nedělali žádný rozhovor, rozhodli jsme se to změnit a tak jsme vyzpovídali kytaristu Tarassenko Nikita!…