Reportáže
Pohodáři The Maine i přátelští Stand Atlantic bodovali ve Futuru
Přejít na obsah

Pohodáři The Maine i přátelští Stand Atlantic bodovali ve Futuru

Smíchovské Futurum se zas a znovu naplnilo pozitivní energií, protože do něj v úterý 11. února zavítali američtí The Maine a australští Stand Atlantic. Byl z toho večer plný rozzářených obličejů!

Bonnie Fraser ze Stand Atlantic uchvátila diváky svým silným hlasem, který dokázal rozeskákat nejednoho člověka. Avšak všechnu pozornost neměla kupodivu jen samotná zpěvačka, ale i kytarista David Potter a basista Miki Rich. Ti skákali, skopičili po pódiu, jako kdyby jim bylo 5 a právě objevili poklad. Čišela z nich energie a štěstí. Bylo na nich opravdu poznat, že jsou vděční za každou sekundu na pódiu, i právě tady u nás v České republice (kde mimochodem hráli již podruhé).

Kapela The Maine se k nám přiřítila s novým albem You Are Okay až z Arizony. Při startovním odpočtu vteřin do začátku koncertu bylo ve vzduchu cítit, jak nabuzené publikum je a s posledními sekundami odpočítávali už naprosto všichni. The Maine hráli o sto šest! Vedle novinek samozřejmě nechyběly i jejich starší hitovky jako je Black Butterflies and Déjà Vu, kterou si dosyta užila snad každá romantická duše. Repertoár doplnily tradiční promluvy a dokonce i tancování s diváky. Korunu tomu všemu nasadil hlavní zpěvák Ryan Osterman, když osamocen na pódiu zpíval kousky skladeb jiných kapel. Návrhy padaly ze strany publika a zazněly pecky například od Smash Mouth, Simple Plan či Red Hot Chilli Peppers. Večer to byl dozajista náramně užitý. Lidé protančili střevíce, vyřvali si hlasivky a celkové panovala super atmosféra. Věřím, že The Maine u nás nevidíme naposledy!

Nakonec mi dovolte poděkovat Rock For People. Vozí nám sem samé klenoty!

Text a foto: Magdaléna Vydrová

Články autora COREMUSIC

Secrets of Separation chystají online koncert

Stýská se vám po koncertech a chtěli byste si to alespoň trochu vynahradit? Máme pro vás řešení! Secrets of Separation chystají na ponděli…

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…