Reportáže
Prasárničky, 666 a f*cking ananas! Attila klasicky zatopila pod kotlem Meetfactory
Přejít na obsah

Prasárničky, 666 a f*cking ananas! Attila klasicky zatopila pod kotlem Meetfactory

Na sobotní večer se nám sešli 3 žánrově odlišné kapely v Meetfactory a my se tomu šli podívat pod pokličku. Jak dopadla premiéra Sylar a nová image frontmana z Veil Of Maya? A vyslyšel Fronz přání fandů, aby ukázal penis? Čti dál.

SYLAR
Za co musíme před Sylar smeknout, je ta jejich urputná energie, a to i přesto, že blbnul na začátku zvuk! Ač byl set krátký, kapela toho využila, jak nejlépe mohla a my měli možnost konečně slyšet "Prescription Medication" nebo pecku z nového alba "All Or Nothing"! Snad příště budou mít hoši více prostoru!


VEIL OF MAYA
Není nic lepšího než naprosto zničující intro, během kterého jsme si říkali "potřebuje ta kapela vůbec zpěváka"?, Ale ano, potřebuje, už jen proto, že Lukas Magyar je prostě sympaťák a rozhodně nás zaskočil, když přišel naprosto plešatej. Celej set byl pro nás vlastně takový jeden dlouhý breakdown. A jaká panovala dobrá nálada na pódiu!
Z VoM čiší zkušenosti, tohle byla dobře odvedená práce. Na jejich koncerty se s chutí budeme vracet!


ATTILA
"My jsme Attila a dneska bude párty podle našich pravidel...blegh!" Začátek jako víno. Kluci headlinerský pro nás nachystali průřez starou i novější tvorbou. A drtivý moshpit, který k týhle parádě samozřejmě patří, byl hned na světě. Zajímavé je, že jak Fronz stárne, cítíte, že je přeci jen o trošku zodpovědnější, takže když si obecenstvo vyřvalo, že chce vidět jeho penis, Fronze to pobavilo, ale pak to zakecal a rozjela se další vlna party-coru! Fronz taky nezapomněl podotknout, že kdykoli mu někdo vypráví o Praze, většinou taky zmíní to, že se tu hrozně zkalil. Inu přeci jen na tom něco je...že by ten levnej alkohol? Set byl zakončený pisni pizza. Tenhle pokrm samozřejmě někomu během toho přistál na hlavě i s krabicí, a to pochopitelně hned poté, co na ní Fronz plivnul a zhejtil ananas! Tento vtipný incident předcházel naprosto masivnímu breakdownu, který pak celé techtle mechtle ukončil.
Krásný to večer!

Report: Matty Vaněk
Photo by: Mejra Drkal

Články autora COREMUSIC

Report: Svět potřebuje lidi jako je Cory Wells!

V krásném slunečném dni jsem se vydal do Café v Lese, kde po několika přesunutých termínech vystupoval sólový zpěvák a kytarista Cory Wells…

REPORT: MGK přivezl do Prahy big budget cirkus, který rozhodně má koule!

Děcka, neposlouchejte internet! Je to místo plné pomluv, falešných ideálů a bůhví čeho ještě. Inu, v tomto má Colson Baker aka Machine Gun…