Reportáže
Report: Svět potřebuje lidi jako je Cory Wells!
Přejít na obsah

Report: Svět potřebuje lidi jako je Cory Wells!

V krásném slunečném dni jsem se vydal do Café v Lese, kde po několika přesunutých termínech vystupoval sólový zpěvák a kytarista Cory Wells se svým supportem Youth Fountain. Byl jsem dokonce svědkem velice neobvyklého incidentu, se kterým se s vámi podělím, než usnu po jinak krásném hudebním orgasmu.

INTERVIEW ČÁST PRVNÍ
Ještě, než se ale ponoříme do koncertu, chci vás nalákat na rozhovor, který jsem s Corym uskutečnil. Měl jsem obrovskou radost, že jsem si mohl popovídat s člověkem, který je pro mě tak inspirativní. Co jsme probírali? Na to si počkejte, ale mohu prozradit, že Cory doslova otevřel své srdce a řekl mi spoustu fascinujících věcí!

YOUTH FOUNTAIN ČÁST DRUHÁ
Café v Lese se plnilo a na stage hezky za včasu naskočil Tyler, který začal zvolna. Při prvním refrénu nás ale ohromil svým vokálním rozsahem. Najednou ale usekl konec písně a nastal chaos.
Na zemi totiž ležela Holly, fotografka obou interpretů, která nešťastně spadla z dřevěné lavice a zřejmě si bolestivě zvrtla kotník a byla celou dobu v šoku. Hned k ní naskočili oba muzikanti a celý program byl pozastaven. Cory nám po chvíli sdělil, že zřejmě dnes nevystoupí, protože chce jet s Holly do nemocnice. Ačkoli nás to rozesmutnělo, museli jsme smeknout před jeho obrovskou kolegiálností. Nakonec se ale Cory s Taylorem dohodli, že do nemocnice s fotografkou Holly pojede Taylor poté, co odehraje pár písní, a Cory vystoupí.

CORY WELLS ČÁST TŘETÍ
Prvních pár akordů na kytaru, poklepání mikrofonu a šlo se na věc. Zní takhle andělská hudba? Cory i přes vše, co se stalo, podal tak neuvěřitelný výkon, který rozbrečel pár fanynek před stagí a já měl skoro na mále. Silné proslovy střídaly ty odlehčené a dokonce jsme slyšeli i nový song! Dostali jsme také písně Breathe Again, End Of A Good Thing, Broken či Harbor a mě to teď hraje všechno v hlavě a minimálně tejden to z ní nedostanu. A já i přes neobvyklý zážitek řadím tento maličkatý, ale velice silný a krásný večer mezi jeden z těch nejlepších koncertů, na kterém jsem kdy byl.

Děkujeme Rock For People za to, že nám Coryho přivezl, a přejeme Holly brzké uzdravení!

Napsal: Matty
Pořádal: Rock For People

Články autora COREMUSIC

nothing,nowhere. vyrostl do krásy! Lucerna znovu pocítila dvojitý moshpit.

Konečně jsme se dočkali! nothing,nowhere. a spol. odehráli své show i v Praze. Sál Lucerna Music Baru se zprvu pozvolna plnil opravdu krásně rozmanito

Letos se již podruhé dočkáme Silverstein!

Jak slíbili po jejich famózním vystoupení na letošním Rock for People, Silverstein se vrací do Čech, konkrétně v pondělí 5. 12. do pražského…