Reportáže
REPORTÁŽ: Hardcorem pro život bez krutosti!
Přejít na obsah

REPORTÁŽ: Hardcorem pro život bez krutosti!

Pětice kapel domácí hardcorové scény, ve čtvrtek odehrála benefiční koncert v holešovickém Crossu. Ve spolupráci s organizací Život bez krutosti, která výtěžek věnuje na azylovou farmu, pro ohrožená zvířata na Ukrajině!

Trio PIAVA se sice na scéně nepohybuje příliš dlouho, ale pódium jim nebylo cizí. Funkční kombinace punku, hardcoru a trochy ema, kterou podtrhují české texty.
Homesick zahráli novinky ze svého posledního únorového alba. Ale nezapomněli ani na klasiku, která u nich funguje a jen to znovu potvrdili.
O pořádný peklo na stagei i pod ní, se poctivě postarali Depression Island. Mohou si tak společně s fanoušky připsat další úspěšnou a energickou show.
Nechyběli ani Nondescript - další trojčlenná sestava, která pokračovala hardcorem, s punkovými riffy.
Ani navzdory pozdějšímu času a všednímu dni, At Folsom Prison nezvolnili a nenechali klub klidný. Vydařený benefiční koncert uzavřela tahle domácí stálice.

Fotila/Napsala: Nina Vocelová

Články autora Honza Trávníček

Rob Watson z Lionheart: Náboženské výrazy jsou pro mě cesta jak lépe vyjádřit osobní pocity!

Jedním z headlinerů letošního Fajtfestu byla i kapela Lionheart, která dorazila až ze slunné Kalifornie. Tuto příležitost jsme hned využili…

Brutal Assault klepe na dveře!

Už 9. srpna se otevřou brány josefovské pevnosti, aby přivítali milovníky tvrdé hudby z celé Evropy. Pětadvacátý ročník festivalu Brutal…