Reportáže
​Sauna jako bonus aneb šílenství na Blackout Problems
Přejít na obsah

​Sauna jako bonus aneb šílenství na Blackout Problems

Čtvrtek, Rock Café a moje oblíbená mnichovská kapela! Večer v duchu našich milovanejch Blackout Problems je konečně tady a s ním přichází pár poznatků, který jen tak neutečou mému všímavému oku.

Kdybych měla porovnat dnešní, tedy čtvrteční koncert, s předešlým pražským vystoupením, tak nastala fakt zásadní změna ve vystupování frontmana Blackout Problems. Jeho projev mi přišel mnohem sebevědomější, co se týče pohybů na stagi i komunikace. Jejich právě probíhající tour se na kapele v tomhle ohledu asi docela pozitivně podepsala. Celá show mi přišla mnohem víc otrkaná. Za to palec nahoru. Co jsem tak vypozorovala, tak publikum bylo složené převážně z dlouhodobějších fanoušků, kteří znali text a dávali to dostatečně najevo, včetně mě. Zazněly všechny moje oblíbený songy jako Kaos, Sheep in the dark, Sorry, Haul a nebo třeba Rome, na kterej zavládlo naprostý šílenství.

Asi snad jediný, co mě na večeru zamrzelo, byl jeden palčivej moment, kdy zpěvák z Blackout Problems vzdal hold českým předskokanům, tedy We Are The Hills, a snažil se je vyhecovat k příchodu na pódium, což bohužel vyznělo do prázdna, převážně ze strany zpěváka WATH, kterej to celý trapně sabotoval a ačkoliv ho publikum i frontman přemlouvali, na můj vkus až moc dlouho, tak se nenechal a stál opodál. Inu, co by za to možná jiní dali, tady zřejmě pšenka nepokvete. A možná, že jediná osoba z celýho klubu, kterou koncert absolutně nezajímal, byla slečna od pana osvětlovače. Tu bych touhle cestou chtěla pozdravit a popřát jí dneska pěknej den. Abych nezapomněla, tak kapela přislíbila další koncert v našich končinách a měl by se uskutečnit ještě letos, tak nezbejvá, než se těšit.

Suma sumárum, od Blackout Problems jsem dostala opět to, pro co jsem tam přišla, včetně několika přídavků a frontmanovo stage divingu, ze kterýho mám pár zajímavejch videí, tak sledujte Instagram coreMusic.cz! Peace.

Monika Lobodášová

Články autora COREMUSIC

Komerční popová kapela v corovém kabátku? Sakra jo. Tohle je Elegie.

Již včera vyšlo poměrně nezvyklé spojení několika umělců. Pojďme si je představit.Poetika je pětičlenná kapela z Vysočiny. V roce 2016…

STRUČNĚ: John Wolfhooker a jejich premiéra v Pardubicích spolu s Glad For Today a The MayRevolution.

John Wolfhooker, Glad For Today a The MayRevolution. To byla páteční sestava kapel v pardubickém rockovém klubu Ponorka. Vzhledem k aktuální situaci…