Reportáže
​Stěny Rock Café rozezněl aplaus na kapelu The Snuff!
Přejít na obsah

​Stěny Rock Café rozezněl aplaus na kapelu The Snuff!

Sobotní večer jsme opět strávili na koncertě, tentokrát v Rock Café, kde to zandávali The Snuff, Leander Kills, Tenside a Abyss, Watching Me.

Večer otevírají poslední jmenovaní, tedy Abyss, Watching Me, kteří předvádějí zatím svůj nejhorší výkon, kterého sem byla osobně svědkem. Možná to je tou dobou poloprázdným Rock Cafe, že se frontman pořádně neobouvá do show a celkově koncert spíše odzpívá jakoby "za trest". Nicméně Egorovu hlasovou kvalitu, stejně jako hudební kvalitu celé kapely AWM, známe a máme rádi. Očividně jsme fakt jenom lidi a stát se to může každému z nás. Kapela dnes háže ven nový videoklip, na který jsme zvědaví, takže stay tuned.

A když už jsme u upřímnosti, tak nadšením neskáču ani u druhé kapely Leander Kills, která mi je žánrově docela daleko, ale kluci sklízejí na akcích poměrně vysoké bodování, takže jsem tomu dala šanci. Stejně bych na ně ale asi podruhé nezašla.

Velké překvapení ovšem přichází u třetí kapely, a to The Snuff. Show je opravdu velkolepá a nabitá energií, odezva publika je víc než divoká a po celou dobu koncertu se můžeme těšit skvělému a kvalitnímu hudebnímu zážitku. Krásný a sytý zvuk kytar a vůbec celkový dojem ze setu ve mě probouzí chuť vidět to celé znova. A ne jednou. Zazněl například song Riven a Erotic Sylvia z alba Lotus a nebo song Instable Hunger z jejich staršího alba s názvem Requiem For Me.

Večer zakončují němečtí Tenside v lítostně prázdném sálu, což je podotýkám náramná škoda, protože mě osobně se to líbilo a kluci se nenechali na rozdíl od první kapely zastrašit vylidněným klubem a předvedli skvělej gig. Za mě osobně skvěle užitá akce, děkuju klukům z The Snuff, že něco takovýho pořádali, a já jim přeju pořád stejně energie a nadšení pro věc.

Monika Lobodášová

Články autora COREMUSIC

Šílenci z Everestu bořili v Café v lese hranice!

Sobota 15.6. se pyšní pražskou zastávkou tour landless a Severals, která se pojí s koncertem Fall From Everest. Venku párno, já jsem celej v černym.…

Godsmack nasekali Pražským fanouškům pořádně na holou!

Nedá se říct, že by Americká partička Godsmack z Massachusetts jakkoliv formovala můj hudební vývoj tak, jako její doboví vrstevníci. Ty nejznámější…