Reportáže
Sum 41 a Simple Plan jsou k*revsky silný combo!
Přejít na obsah

Sum 41 a Simple Plan jsou k*revsky silný combo!

První říjen se nesl ve znamení koncertů. Mimo TDWP + Wage War byla narvaná i holešovická Velká sportovní hala. Tentokrát ji obsadili hned dva velikáni, na kterých si ujížděl před dvaceti lety kdekdo (a někdo dál ujíždí). Ty vole jo! Tyhle kapely jsou tu s námi už plus minus dvacet let...feel old yet?

Simple Plan jsem měl tu čest vidět v roce 2017 na Aerodrome Festivalu a musím říct, že už tehdy jejich show předčila moje očekávání. Teď jsem si je dal znovu, hezky zblízka. No, bylo to velmi v pohodě. Je vidět, že mají pánové něco nahráno. Energie z nich proudila do lidí velice příjemným způsobem a co se týče zvuku, nezaregistroval jsem žádný větší zádrhel. Machine Gun Kelly v té stejné hale měl, dle mého, o něco uhuhlanější sound. A došlo dokonce i na párty s balónama! Jen škoda, že pánové do setu nezařadili i klasickou emařinu Untitled, chtěl jsem si pobrečet.

Sum 41, dámy a pánové... Psaní těchto řádků bude easy. Několik let po sobě nám ukazujou, že jsou zpátky ve formě, takže se tady prostě nemohlo šlápnout vedle. Znovu jsme byli svědky lítajícího Derrycka, plamenů a hitovek, že si člověk i chvíli říkal, jak se jim to za ty roky povedlo? The Sums jsou zkrátka kapela do nepohody. Rozeskáčou vám jak festival, tak halu. Jen bych se tu rád pozastavil nad zvukem. Z nějakého nepochopitelného důvodu byly některé songy tak přehulený ve výškách, že mi z toho píská v uších ještě teď. Zbytek koncertu byl ale v pohodě. Nevím, kde se stala chyba, nicméně na celkovém zážitku to neubralo zhola nic.

A rozhodně mrkněte na fotky!Psal a fotil: Mejra Drkal

Pořadatel: Conspiracy Concerts

Články autora COREMUSIC

Palaye Royale umí být víc než jen teenage guilty pleasure, na Výstavišti byli výborní!

Když Palaye Royale řádí v Praze, nemůžeme u toho chybět. Jejich včerejší koncert v Malé sportovní hale jsme si tedy nenechali ujít. A nebyli…

Heaven Shall Burn s sebou do Fóra Karlín přivezou kvalitní support!

Dobře známí němečtí deathcoristé Heaven Shall Burn se vracejí na pódia. Hned z kraje nového roku vyrážejí na evropské turné a jako support…