Reportáže
THREE DAYS GRACE UŽ PONĚKOLIKÁTÉ ROZPARÁDILI PRAHU [FOTOREPORT]
Přejít na obsah

THREE DAYS GRACE UŽ PONĚKOLIKÁTÉ ROZPARÁDILI PRAHU [FOTOREPORT]

Včera se do Prahy zas po nějaké době vrátila kanadská skupinka Three Days Grace. Přijeli představit nové album Outsider, které se neuvěřitelně povedlo.

Celou show odpálili předskokani Bad Wolves, kteří se postarali o naprostou bombu, hlavně coverem Zombie. Nahypovali lidi takovým způsobem, že některým ještě před nástupem Three Days Grace docházely síly. Nikomu ale nedošly úplně a Kanaďané byli přivítáni v plné parádě.

Začali songem The Mountain a zařídili vyřvané hlasivky celé aréně. Mimo alba skupina vytáhla i starší mňamky jako I Hate Everything About You, Never Too Late nebo Animal I Have Become. Komunikace s publikem probíhala úžasně po celou dobu koncertu a celkově byla v hale pecková atmosféra. I přes vedro jak v pekle, propocená trička a rozbité boty i rty, byli fanoušci rozdovádění natolik, že nám na konci TDG dopřáli ještě jednu poslední lahůdku a tou nebylo nic jiného než Riot. Všichni sebrali poslední zbytky energie a hlasu, rozsvítili telefony a proběhlo úžasné zakončení koncertu.

Celá akce se fakt povedla a jak Three Days Grace, tak Bad Wolves, si zaslouží "thumbs up"!

Text: Alča Urbanová
Foto: Mejra Drkal

Články autora COREMUSIC

Twenty Øne Piløts už brzy v O2 Areně!

Jen necelý měsíc nás dělí od události, kterou by neměl prošvihnout ani zarytý fanoušek corové muziky. Řeč je o dvojici chlapíků z Ohia,…

Glad For Today - Ready for a Show EP

GLAD FOR TODAY - tihle borci z Hradce už za sebou mají několik let tvrdý dřiny a koncertování. Po EPčku Sheep Facing the Wolfpack (2015) kluci…