Reportáže
VIDEO BLOG: Sunset Trail se dělí o zážitky z evropského turné
Přejít na obsah

VIDEO BLOG: Sunset Trail se dělí o zážitky z evropského turné

Známá olomoucká nu-metalcore kapela Sunset Trail brzy vyrazí na evropské turné, které zasáhne Polsko, Slovensko, Litvu, Estonsko, Rusko a Ukrajinu. Šňůra čítá dvacet koncertů, třináct z nich Sunset Trail odehrají z pozice předskokana věhlasných metalcoristů Caliban.

14 000 kilometrů za 18 dní, hrát se bude v klubech pro 100 lidí až po haly pro 1500 lidí. A jak to na takovém turné vypadá nám borci z prostředkují přes videa, která mají ST v plánu natáčet každé dva dny. Rozhovory s tour managery, ukázka tour busu a rozhovory s Caliban a mnoho dalších zajímavých věcí:

"Chceme ukázat jaké to je v backstage, jak je to třeba náročné a co všechno případně zažíváme nebo jsme zažili. Myslíme, že to spoustu lidí může zajímat ať už ostatní začínájící kapely tak i fanoušky, kteří vůbec neví jak to na turné může probíhat a vypadat."

Turné startuje 30. 9. doma v Olomouci za pomoci Made By Zero, Emmett Brown, landless a Freakvencies, první video bude venku 2. 10.

Těšíme se! \m/

http://bandzone.cz/sunsettrail
https://www.facebook.com/SunsetTrail/


Články autora Mira jackvegas Triska

Druhý videoklip metalových ogarů Made By Zero

Přesně před rokem metaloví borci ze Slovácka Made By Zero vypustili svůj první videoklip Unbroken. Na ten návázali lyric videem The Helios a…

Lyric video Made By Zero - The Helios

"Just a hymn for the dead world". Lyric video k nejnovějšímu singlu The Helios vypustili Made By Zero. Jejich katastrofické podání vypálení světa…