Reportáže
VIDEO BLOG: Sunset Trail se dělí o zážitky z evropského turné
Přejít na obsah

VIDEO BLOG: Sunset Trail se dělí o zážitky z evropského turné

Známá olomoucká nu-metalcore kapela Sunset Trail brzy vyrazí na evropské turné, které zasáhne Polsko, Slovensko, Litvu, Estonsko, Rusko a Ukrajinu. Šňůra čítá dvacet koncertů, třináct z nich Sunset Trail odehrají z pozice předskokana věhlasných metalcoristů Caliban.

14 000 kilometrů za 18 dní, hrát se bude v klubech pro 100 lidí až po haly pro 1500 lidí. A jak to na takovém turné vypadá nám borci z prostředkují přes videa, která mají ST v plánu natáčet každé dva dny. Rozhovory s tour managery, ukázka tour busu a rozhovory s Caliban a mnoho dalších zajímavých věcí:

"Chceme ukázat jaké to je v backstage, jak je to třeba náročné a co všechno případně zažíváme nebo jsme zažili. Myslíme, že to spoustu lidí může zajímat ať už ostatní začínájící kapely tak i fanoušky, kteří vůbec neví jak to na turné může probíhat a vypadat."

Turné startuje 30. 9. doma v Olomouci za pomoci Made By Zero, Emmett Brown, landless a Freakvencies, první video bude venku 2. 10.

Těšíme se! \m/

http://bandzone.cz/sunsettrail
https://www.facebook.com/SunsetTrail/


Články autora Mira jackvegas Triska

Lyric video Made By Zero - The Helios

"Just a hymn for the dead world". Lyric video k nejnovějšímu singlu The Helios vypustili Made By Zero. Jejich katastrofické podání vypálení světa…

Brutal Assault zahušťuje line-up

Delší odmlka neznamená, že v našem táboře nic neděje, pojďme se podívat na novinky! Legendární Švédi CLAWFINGER se sice po svém posledním…