Reportáže
Vtipálci Royal Republic jsou ve formě! Překvapili i supportující Blackout Problems.
Přejít na obsah

Vtipálci Royal Republic jsou ve formě! Překvapili i supportující Blackout Problems.

Ach ty Švédi! Jak již název článku napovídá, Royal Republic jsou ve formě a rozhodli se nám to také názorně ukázat. Lucerna nacpaná k prasknutí zažila koncert, jak se sluší a patří.

To, že jsou RR sázka na jistotu, již kdekdo ví. Veliký palec nahoru si však zaslouží především supportující Blackout Problems. Tvorba této německé partičky sedla na živo jak prdel na hrnec. Frontman kapely Mario Radetzky lítal jak po pódiu, tak mezi lidmi, a to hned při začátku setu! Svým upřímným vystoupením tak kapela nadchla nejednoho návštěvníka a pořádně protáhla údy všem mosherům v pitu i mimo něj!

Club Majesty se otevřel několik minut poté a kdo čekal nudu, pořádně se spletl. Gentlemani Adam, Hannes, Jonas a Per se snad vůbec nezastavili a sekali do rozjařených fanoušků jednu pecku za druhou. Poslední placka Club Majesty samozřejmě hrála prim. Musím snad dodávat, že na živo funguje nový repertoár nesmírně dobře? Mimo tvorby RR vlastní jsme mohli zaslechnout také Ace Of Spades a dokonce byl uštědřen jeden cute hudlan od fanynky na pódiu, která měla to štěstí a zahrála si na kytárku přímo s frontmanem Adamem!

Takhle to má vypadat! Koncert, který snad krom čekání mezi kapelami neměl hluchého místa, sršel vtipem i energii!

A už jsem zmiňoval, že v redakci všichni milujeme pořádající agenturu fource.cz? <3


Foto a text: Mejra Drkal

Články autora COREMUSIC

John Wolfhooker - 313

Není to moc dlouho, co jsme si naposledy libovali nad novinkou z holubí dílny. Řeč je samozřejmě o jejich nejtvrdším počinu, písni, která…

V Akropoli bojovali Northlane s Polaris o místo headlinera

Máme tu jeden z posledních reportů tohoto roku. Australský duel mezi Polaris // Northlane a druhý výstup Void Of Vision. Jaká byla atmosféra v…