Reportáže
Yungblud již potřetí totálně rozdupal české publikum!
Přejít na obsah

Yungblud již potřetí totálně rozdupal české publikum!

Rok 2019 patří Yungbludovi. V jeho průběhu se tenhle mladej rebel stihl českému fandovi blejsknout dokonce ve třech fázích. První zastávku hodnotím osobně jako nejpovedenější. Přeci jen, Futurum je klub o něco osobnější narozdíl od open air štace na Rock For Churchill. Kam bych tedy zařadil včerejší vystoupení v Roxy? Bylo to "do třetice všeho nejlepšího"? Né tak docela. Obměněný set začal opravdu jako blesk z čistého nebe. Dominic lítal jak nafrčenej, sypal do lidí jak starší album, tak nové EP a dočkali jsme se také "oficiálně" nevydaného songu Ice Cream Man. Chtěl bych hlavně vyzdvihnout styl, kterým frontman komunikuje a opečovává publikum. Máte prostě a jednoduše pocit, že před vámi na pódiu stojí jeden z vašich kámošů. Nicméně, i takto rozjetý vlak měl své brzdy. Nevím přesně, čím to bylo, ale přibližně mezi prvním a druhým "přídavkem", ztrácel koncert trošku dech. Že by nevhodně gradující setlist?

Večer započalo velice sympatické trio Saint Phnx, které se rozhodně nesetkalo s vlažným přijetím! Pánové měli energie na rozdávání a nás to náramně bavilo!

Kolem a kolem, i přes upadající flow nemohl koncert ve výsledku nikoho vyloženě zklamat. My bychom si ale moc rádi dali Yungbluda někdy znovu v menším!

Děkujeme D-Smack U za organizaci!

Foto a text: Mejra Drkal

Články autora COREMUSIC

John Wolfhooker - 313

Není to moc dlouho, co jsme si naposledy libovali nad novinkou z holubí dílny. Řeč je samozřejmě o jejich nejtvrdším počinu, písni, která…

V Akropoli bojovali Northlane s Polaris o místo headlinera

Máme tu jeden z posledních reportů tohoto roku. Australský duel mezi Polaris // Northlane a druhý výstup Void Of Vision. Jaká byla atmosféra v…