Rozhovory
Jesse Barnett (STICK TO YOUR GUNS): "Cestovat a vidět svět vlastníma očima je to nejlepší vzdělání, jaký může člověk mít."
Přejít na obsah

Jesse Barnett (STICK TO YOUR GUNS): "Cestovat a vidět svět vlastníma očima je to nejlepší vzdělání, jaký může člověk mít."

Přinášíme vám rozhovor s frontmanem Jesse Barnettem ze Stick to Your Guns! Natočili jsme ho před pražským klubem Futurum po jejich nedávném koncertě. Ten večer byl oslavou kvalitního HC, jako support si kluci přivezli americké Stray From The Path, kanadské Counterparts a německé Wolf Down! Tahle sestava předvedla ve Futuru nezapomenutelnej výhrot, atmosféra se dala krájet a HC kids lítaly vzduchem ! Ostatně, reakci Jesseho na tenhle koncert uvidíte ve videu. Mluvili jsme i o jejich poslední a hodně povedené desce Disobedient, Jesseho dětství, či šikaně v USA.

Články autora Filip Fišer

ENTER SHIKARI: V důchodu se budeme opíjet na své vlastní vinici.

Na festivalu Rock for People jsme poseděli s Chrisem Battenem (baskytara) a Robem Rolfem (bicí) z Enter Shikari. Jelikož jsme s klukama poměrně nedávn

Royal Republic: Česká republika je zodpovědná za naše chlastání.

Švédští Royal Republic se svým rock´n´rollem řízlým garážovým rockem, který sami nazývají Chuck Norris rock, roztančili festival Rock…