Rozhovory
Jesse Barnett (STICK TO YOUR GUNS): "Cestovat a vidět svět vlastníma očima je to nejlepší vzdělání, jaký může člověk mít."
Přejít na obsah

Jesse Barnett (STICK TO YOUR GUNS): "Cestovat a vidět svět vlastníma očima je to nejlepší vzdělání, jaký může člověk mít."

Přinášíme vám rozhovor s frontmanem Jesse Barnettem ze Stick to Your Guns! Natočili jsme ho před pražským klubem Futurum po jejich nedávném koncertě. Ten večer byl oslavou kvalitního HC, jako support si kluci přivezli americké Stray From The Path, kanadské Counterparts a německé Wolf Down! Tahle sestava předvedla ve Futuru nezapomenutelnej výhrot, atmosféra se dala krájet a HC kids lítaly vzduchem ! Ostatně, reakci Jesseho na tenhle koncert uvidíte ve videu. Mluvili jsme i o jejich poslední a hodně povedené desce Disobedient, Jesseho dětství, či šikaně v USA.

Články autora Filip Fišer

Parkway Drive v Bratislavě: Návrat ke kořenům

Crystal Lake a Thy Art Is Murder jako support hvězdných Parkway Drive. Tahle sestava byla k vidění v bratislavské Refinery gallery a byl to famózní…

Silný headliner. Sick of it All kralovali letošní Persistence Tour.

Line-up Peristence Tour 2019 sliboval žánrovou variabilitu. Většina jmen na line-upu by se dala zařadit do žánrů hardcore/punk/metal či na jejich…