Rozhovory
[CZ/ENG] LAKESHORE: Chceme do toho jít naplno! Vracíme se k velkým rockovým písním!
Přejít na obsah

[CZ/ENG] LAKESHORE: Chceme do toho jít naplno! Vracíme se k velkým rockovým písním!

Čerstvá rocková kapela Lakeshore z USA právě vydala nový singl Colors a chystá na 16. listopadu celé nové EP pojmenované "Secret Weapons". Jaké zbraně přinesou, to se uvidí brzy, některé už jste měli možnost slyšet. Hlavně, zakladatelé bratři Ben a Joe Lionetti přišli z kapely Emmure, frontman z kapely Exotype Stevem McCorrym, takže vzniklo zajímavé uskupení. Čekuj náš rozhovor s Benem!

Nedávno jste vypustili nový singl "Erased" s novým zpěvákem z Exotype, myslím si, že lidi byli velmi překvapení touhle menší změnou sestavy, co se stalo se Shawnem Adamsem?

Shawn je skvělý chlap, ale jako umělci jsme si v mnoha kreativních věcech nesedli. Steve je skvělý frontman, znám ho už nějakou chvíli, takže když ta příležitost šla okolo, tak jsme se jí ujali, dokud to šlo. Myslím si, že každý se teď cítíme líp.

"Erased" je z nového EP "Secret Weapons", jakým směrem se nahrávka bude ubírat? Co můžeme očekávat?

Tahle nahrávka má pět písní, každá s vlastní osobností, chtěli jsme se vrátit k velkým rockovým písním, ale zároveň chceme, aby byly aktuální a fresh!

Jaké to je odejít z tvrdé kapely jako je Emmure s tvým bratrem a založit kapelu rockovou? Byli jste unaveni z toho žánru, nebo jste cítili, že tohle je přesně to, co jste chtěli?

Je to přesně to, co jsme hledali. Už od té doby, co jsme já a Joe byli děti... Vyrůstali jsme při poslechu rock‘n’rollu, takže tohle je opravdu to, co jsme chtěli dělat.

Byli jste účastníky vůbec posledního Warped Tour. Jaká byla atmosféra a jak jste si užili takovou akci, která se už nikdy nebude opakovat? Myslíte si, že by měl Warped Tour v budoucnosti pokračovat nebo ne?

Poslední Warped Tour bylo skvělé, ve vzduchu bylo opravdu cítit, že je poslední, takže tu bylo rozhodně víc lidí, více emocí. Rád bych věřil v to, aby pokračovalo v jakékoliv rozsahu, ať už by to byla jen jedna show nebo klidně i kratší šňůra.

Pokud by sis měl vybrat 2 kapely, se kterými bys vyrazil na tour, jaké by to byly? Haha...

Aerosmith a Stone Temple Pilots!

A konečně, kde se vidíte například za 5 let? Máte nějaké sny? Hlavně, kdy můžeme očekávat nové EP?

Chceme všechno, co půjde. Jdeme do toho tentokrát ve velkym. Nové EP bylo mělo vyjít na konci roku. Určitě vám dáme průběžně vědět, jak to probíhá! Díky!


ENGLISH VERSION


The fresh rock band "Lakeshore" from USA just dropped their new single Colors and will be releasing new EP called "Secretweapons" on 16th November, what weapons they will bring, you will see soon! Also brothers Ben & Joe Lionetti who formed the band come originally from Emmure and their frontman is an ex-member of Exotype Steve McCorry, which brings together an interresting line-up.

You've recently released your new single called "Erased" with the new vocalist originally from Exotype, I think people were suprised by this little line-up change, what happened with Shawn Adams?

Shawn is a great guy, we unfortunately butted heads on too many things, as they always say 'creative differences'. Steve is an amazing frontman, I’ve known him for a while so when the opportunity came about we took it while we still could. I think everyone is in a better place now.

New single comes from your upcoming EP "Secret Weapons", which direction will this record go? What can we expect?

This record has five songs each with its own personality, we definitely want to bring big and rock songs back to the forefront while still keeping it fresh and current.

What is it like to leave a heavy band like Emmure with your brother to form a rock band? Have you been tired of the genre, or did you feel that this is exactly what you were looking for?

This is pretty much exactly what we were looking for. Since me and Joe were kids... We always grew up on listening to rock‘n’roll so this is truly what we always wanted to do.

You took part in the last Warped Tour ever. How was the atmosphere and how did you enjoy such an event that will never be repeated? Do you think the Warped Tour should continue into the future?

The last Warped Tour was great, there was definitely a sense in the air that it was the last one so there were definitely a lot more people, more emotional. I would love for work toward to continue in any capacity whether it just be one off shows or shorter runs.

If you should choose 2 bands to go on tour with, which would it be? Haha...

Aerosmith and Stone Temple Pilots!

And finally where do you see yourselves, for example, in 5 years, do you have some dream you want to fulfill? Also when can we expect this new EP?

We want it all. We’re going big or going on on this one, lol, and this new EP should be put before the end of the year. We will keep everyone updated as things progress. Thanks!

Články autora Matty Vaněk

Knocked Loose ti nakopou prdel novým albem A Different Shade of Blue pokud na to Skillet v srpnu nestačí!

Srpen bude skvěle nabouchaný! Nový "Northlane, Slipknot, Volbeat, Coldrain, Skillet" a následně Knocked Loose!Je to chvíle od vydaného EP "Mistakes…

Velkolepý návrat Oh, Sleeper a jejich nové album BLOODIED / UNBOWED již v červenci

Hrdý křesťané z Texasu, Oh, Sleeper začali lákat na nové album "Bloodied / Unbowed".První album od roku 2011 je na cestě a bude mít rozhodně…