Téma
FESTIVAL SEASON 2023: Představujeme Mighty Sounds 2023
Přejít na obsah

FESTIVAL SEASON 2023: Představujeme Mighty Sounds 2023

Rozhodli jsme se vám představit dosavadní program našich českých festivalů, které jsou skvělým dárečkem pod vánoční stromeček, jenž udělá rozhodně velkou radost mnoha z vás.

Jako první začneme s rostoucím Mighty Sounds 2023! Ten se tentokrát uskuteční 23.–25. 6. 2023, to je paráda ne?!Ten již zveřejnil velkou část svého line-upu, kde si najde každý to své! Mezi headlinery se švihnou punkáči Rancid, kteří tu s námi na stagi poskakují už od roku 1991 a šušká se, že na cestě je nové album. Třeba se dočkáme příští rok! Každopádně vidět tuhle kapelu je jednoznačně povinnost.

Enter Shikari jsou v České republice jako doma. A ať už jde o klubovku, nebo vystoupení na festivalu, vždy odcházíte s pocitem, že šlo o neuvěřitelnou show plnou energie, kterou do vás od začátku do konce pumpuje Rou a ostatní členové této anglické kapelky.

Dub FX x Benjamin je australský hudebník a celosvětový pouliční umělec. Někdo si jej může pamatovat z rapcore kapely Twitch. A pokud ne, věřte, že byste si ho měli pustit na YouTube. Jeho mocné beaty/rap/beatbox/dub vám mohou nabídnout opravdu parádní poslech.

Co by to bylo za ročník, bez pořádného „skááááčka“! Tento žánr zastoupí například populární uskupení The Interrupters, kteří mají venku čerstvé album In The Wild. Pořádná porcička nové hudby tak zazní právě i na Mighty Sounds 2023 a třeba přijde i kouzelník, tedy Tim Armstrong z již zmíněné kapely Rancid, který se o TI stará jako producent.

No a co nějakej core/hardcore bude taky?
Si piš! Těšit se můžeš třeba na Lionheart, Wolfbrigade, Ignite, nebo na našince Skywalker, kteří nedávno vydali nový singl „Effigy“.

Zbytek line-upu najdeš na webovkách Mighty Sounds, které tě dovedou i ke vstupenkám, bez kterých tuhle parádu prostě neuvidíš. A o dalších updatech tě budeme samozřejmě informovat na našich sociálních sítích.

Tak co, těšíš se jako my?


WEB: https://www.mightysounds.cz/
FB: https://www.facebook.com/mightysounds/
LUPENÍ: https://www.mightysounds.cz/vstupenky/mighty-sound...

Foto: Vojta FloriánČlánky autora Matty Vaněk

Hopes Die Last: „Cítili jsme, že je ten správnej čas na to, dát se po 14 letech zpátky dohromady.“

Minulý rok nás potkalo velké štěstí, protože jsme se setkali s parádní kapelou Hopes Die Last. Ti se po 14 letech vrátili v základní sestavě…

DROPOUT KINGS: Děláme věci, který by normálního člověka ani nenapadlo dělat!

Arizonská skvadra Dropout Kings tenhle rok kralovala Fajtfestu a jako jedna z headlinerů rozskákala celý kopec a spustila vlnu šílenství pod stagí.…