30 Seconds To Mars už v květnu v Praze!

Bratři Jared a Shannon Leto vyrážejí na turné ke své nové desce „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day“ a nevynechají z něj ani Prahu. 30 Seconds To Mars zahrají ve středu 15. května ve Sportovní hale Fortuna na pražském Výstavišti a kromě songů z nového alba se prý samozřejmě dočkáme i všech starších hitů.

Frontman kapely Jared Leto je nejen zpěvák a hudebník, ale i oscarový herec, a tak i oznámení tohoto turné bylo vskutku teatrální. Jared jako první člověk na světě vyšplhal až na vrchol mrakodrapu Empire State Building, aby odtamtud obrovské, prakticky celosvětové turné ohlásil. Během „Seasons 2024 World Tour“ kapela navštíví všechny kontinenty kromě Asie a jenom v Evropě ji čeká téměř 30 koncertů.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketmaster (https://www.ticketmaster.cz/event/thirty-seconds-to-mars-seasons-vstupenky/48603) a Ticketportal (https://www.ticketportal.cz/event/Thirty-Seconds-to-Mars-Seasons). No a teď už se můžete podívat, jak Jaredův výstup na Empire State Building vypadal.

TEXT: Anna Jindráková