Adventní kalendář Rock for People přichází!

Zítra nám začíná advent! Co to znamená pro naší milovanou scénu? No přeci přísun nových kapel do line-upu Rock for People! Naše oblíbená předvánoční kratochvíle se totiž vrací a s ní také pravidelná každodenní dávka předpůlnočního očekávání a následné euforie! Od zítřka až do Štědrého dne si budeme moci každý den „vyloupnout“ jednu novou kapelu v adventním kalendáři, která se připojí k soupisce ročníku 2024! Kdo se těší? My rozhodně! Začínáme už zítra, a to rovnou dalším headlinerem!

Pojďme si ale ještě před tím shrnout, co o příštím vydání hradeckého festivalu, který proběhne ve dnech od 12. do 15. června 2024, zatím víme. Nejzásadnější v tuto chvíli je, že zatím známe pouze jednoho headlinera ze čtyř (!), a tím jsou Bring Me The Horizon. Všechny ostatní zveřejněné kapely obsadí pozice sub-headlinerů nebo zkrátka menších vystupujících. Už jen tenhle prostý fakt nám napovídá, že se na příští rok schyluje k něčemu bombastickému, protože mezi dalšími již odhalenými jmény nejsou o nic menší interpreti než Avril Lagivne, Parkway Drive, Pendulum nebo Corey Taylor. My, fandové rázovitější hudby můžeme navíc jásat i kvůli Aplha Wolf, Crystal Lake nebo Shadow Of Intent. Ovace samozřejmě sklidilo také oznámení La Dispute, Neck Deep, Hot Milk, Bitter Season nebo John Wolfhooker. Všichni moc dobře tušíme, že to je opravdu jen začátek…

Tak jo, sejdeme se před půlnocí u prvního dárečku na www.rockforpeople.cz. Tam najdete jak adventní kalendář, tak samozřejmě i vstupenky!

Foto: Klára Vítková