Česká scéna v neustálém rozkvětu!

Podzim je tu a spolu s ním spousta novinek! Pojďme se společně podívat na nejaktuálnější dění na domácí scéně. První novinkou a zároveň nejúdernější věcí, kterou jsem za posledních pár týdnů slyšel, je song „Irukandji“.

Ten do světa vykopla čím dál tím víc oblíbená all-star banda TCHERT, která si k tomu přizvala Matta ze Silent Generation. Vražedná kombinace, přesvědčte se o tom sami. Kapela mimo jiné oznámila dlouho očekávané EP „Inti“, které by mělo vyjít již letos v prosinci. Zkrať si tedy čekání a pusť si tuto petelici spolu s temným videoklipem! 

Další novinku do světa vypravila olomoucká progressive-djentová kapela NOMURA, která tímto servíruje první ochutnávku z jejich nadcházejícího EP „The Silent Whisper“. Jedná se o poměrně tvrdou a propracovanou nálož, která dokazuje, že kluci mají do budoucna rozhodně co nabídnout! Song taktéž doprovází velice povedený videoklip.

Poslední novinkou jsou alternative posthardcore uskupení STELLAR, kteří nyní vydali nový videoklip k singlu „no stress“, jenž se nachází na jejich nejnovějším počinu „Memory Foam“ z konce září. Podpořte tuto mladou nadějnou bandu a poslechněte si singl níže.

Která novinka vás potěšila nejvíce?

Napsal: Martin Karhánek