Nekonečný konec Dream On Dreamer

Byla to nemalá pauza, kterou si australská parta rozhodla vzít po jejich minulém albu „It Comes and Goes“. Pokud si pamatujete oplakávání jejich oznámeného konce, tak si možná vybavujete to zmatení, když vydali single „Hurricane“ následující pár dalšími překvápky.

Určitě tak mnohé potěšilo, když oznámili žhavou novinkou „Surrender“, a to rovnou i s videoklipem. Tenhle nadupaný song se zdál být malou nápovědou, že to tímhle nekončí. Metalcore se posouvá bleskovou rychlostí, ale Dream on Dreamer rozhodně neusnuli na vavřínech, což je znát právě podle poslední nahrávky. Svůj jedinečný a charakteristický zvuk si stále zachovali, ale nevynechali ani nové prvky, kterými song trochu opepřili. Podle nedávné tiskovky můžeme dokonce očekávat víc a my se nemůžeme dočkat! Prý mají v zásobě asi 23 demo nahrávek, které spáchali během Covidu.
Fanoušci se tak domnívali, že se jedná o jejich oficiální návrat. Pravděpodobně zmátli nemálo z nás, jelikož hned následující den oznámili na jejich sociálních sítích, že jejich odchod stále platí. Věřte, že jsme zklamaní stejně jako vy, ale i tak nás vydání „Surrender“ potěšilo.
Mezitím slaví jejich 10leté výročí od vydání známého alba „Loveless“ tour po Austrálii. Tak se snad dočkáme i nějaké té evropské!

Dream on Dreamer – Surrender

Napsala: Petra Závišová